Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életemnek?...

Mi értelme az életemnek? Nincsen senkim szinte! Barátok sincsennek! Csak dolgozni járok, munka után meg csak otthon vagyok! Lehet hogy feleslegesen születtem meg? F

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
igen feleslegesen, akarcsak en, nekem munkam sincs.
2017. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha unalmas az életed tegyél ellene!


24F

2017. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyám mindig azt mondta, hogy: "A könyv lesz a legjobb barátod." És igaza volt. Miden délután a munka után könyvet olvasok és még munka előtt is olvasok. Olvass. Majd lesznek barátok is.
2017. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mégis mi akadályoz meg benne, hogy munka után elmenj valahova? Munkahelyen nincs senki, akivel barátkozhatnál?

Menj el sportolni, iratkozz be egy tanfolyamra, játssz valami online játékot, rengeteg lehetőség van, hogy új emberekkel ismerkedj meg.

2017. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
biológiai szinten mindennek van értelme.. 1 szép napon majd pont egy kukaccsalád fog a rohadó agyadból lakomázni.. ők, ha gondolkodnának, akkor az életüket köszönhetnék neked.
2017. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szintén. Csak én itthonról dolgozom, teljesen magamba vagyok fordulva.


De nem hiszem, hogy feleslegesen születtél meg.

2017. márc. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele én is, csak már lassan kezdek beleőrülni, mivel sehogy sem találom a kiutat. :(
2017. márc. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A 3. Válaszolónál a pont.
2017. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha már olvastalak volna itt. Írtál nem olyan régen ide hasonló kérdést?
2017. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolataim nekem is szoktak lenni.Mostanában arra gondolok, hogy az élet egy ajándék,amit nekünk kell kicsomagolni.Nem függ a körülményeinktől, más emberektől,hogy mit hozunk ki belőle.Ha lelkileg száraz időszakot élünk,ki tudja miért kell bizonyos dolgokat átélnünk, de bizonyára ezek a dolgok a későbbiekben a hasznunkra lesznek.Kitartás jó dolgok is várnak rád!A jó dolgok már úton vannak feléd,csak légy türelmes és tedd meg atőled telhető legtöbbet.
2017. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!