Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal együtt lakunk lassan egy éve, abban a házban, amit a szüleink vettek közösen, azért, hogy így pénzt spóroljanak, hogy ne keljen albérletet fizetni, hanem így már a sajátunkat fizetjük. Viszont rengeteget veszekszünk, és már kezdem úgy érezni, hogy nem is szeret engem, és már lassan én se őt.... És ami nagyobb baj, előfordul, hogy erőszakig fajul a dolog, előfordult már, hogy kissé megütött, ellökött, a padlón húzott, vagy épp megcibálta a hajam. Viszont ez már egyre durvább, és nem bírom elviselni, szakítani akarok vele, de sajnos nem tudok.... Mert félek, hogy akkor is ilyeneket csinálna... És nem tudom, hogy kihez forduljak. Rendőrséghez nem akarok, mert azért nem olyan durva ez, meg ki is nevetnének szerintem. Családomhoz szintén félek fordulni, mert félek, hogy engem hibáztatnának, h ott a ház meg minden. Ezen kívül jó lenne, ha átköltözne a másik szobába, a barátjához, de nem költözik, én meg mégis, hogy költözzek át egy fiúhoz. Szerintetek mit csináljak? Hogy magyarázzam el neki, hogy én tényleg szakítani akarok vele? Vagy kihez forduljak ebben a helyzetben? Nagyon kivagyok, így a bántó kommenteket kérlek hagyjátok, légyszi inkább próbáljatok segíteni. ELőre is köszönöm. 22L

2017. márc. 22. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Damu Roland is ezt tette több esetben , arra alapozott hogy kinevetik a nőket . Felesleges tárgyalni meg szembesíteni a tettével , elszöksz és feljelented . A rendőrségnek ez a dolga hogy a csókát valagba rúgja, őket és a szülőket értesítsd kizárólag . A szülők ne a pénzzel foglalkozzanak hanem a gondokkal, ha ellened tesznek hátráltatnak lépj tovább és koptasd le őket .
2017. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez jobb nem lesz, jó eséllyel.

Minél előbb lépned kell!

Minél később teszed, annál nehezebb lesz.

Folyamatosan épül le az önbizalmad, és az önbecsülésed, ez velejárója a bantalmazo kapcsolatoknak.

Nem szabad félned tőle!

Ez egy kisebbségi komplexusos senkiházi, aki a fizikai erejét használjátok, hogy foled kerekedjen.


"Viszont ez már egyre durvább, és nem bírom elviselni, szakítani akarok vele, de sajnos nem tudok.... Mert félek, hogy akkor is ilyeneket csinálna... És nem tudom, hogy kihez forduljak."


Barátokkal hogyan állsz?


"Családomhoz szintén félek fordulni, mert félek, hogy engem hibáztatnának, h ott a ház meg minden. Ezen kívül jó lenne, ha átköltözne a másik szobába, a barátjához, de nem költözik, én meg mégis, hogy költözzek át egy fiúhoz"


Van egy lakotarsatok?

Kicsoda ő?


Lehet a barátod úgy gondolja, hogy közös lakás, nyeregben érzi magát, azt hiszi bármit megtehet veled..

Tessék megmutatni, hogy nem. :)

Miért nem mersz szólni a szüleidnek?

Nem állnának melléd egy erőszakos xarhazival szemben?

Milyen szülők lennének akkor?

Fordulj hozzájuk bizalommal. :)


22 éves vagy, ne hagyd magad tönkretenni ilyen fiatalon!!!!

Tessék magad osszeszedni, és lépni, fel a fejjel :)

2017. márc. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nadenden ***** válasza:
Megoldódott? Ha nem írj privátban, én ugyan így jártam pár éve. Segítek!
2017. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!