Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan éljem ezt túl? (hosszú)

Hogyan éljem ezt túl? (hosszú)

Figyelt kérdés

5 évig voltam együtt azzal a lánnyal,aki megadta nekem az életem értelmét,célját,akiben megtaláltam a társam. Boldog voltam vele,de sajnos beleszoktam ebbe és az ember azt hiszi,hogy a boldogságot ha eléri,akkor nem kell semmit tennie azért,hogy az fennmaradjon.Elkövettem ezt a hibát,elhanyagoltam őt,hiába voltam vele,nem voltam mellette. Fájdalmat,csalódást okoztam neki.Ennek az lett a vége,hogy ő kiszeretett belőlem úgy,hogy én ezt észre sem vettem.


Tavaly szeptemberben szakított velem.A világ akkor összeomlott nekem. Egyedül voltam és vagyok azóta is lelki értelemben,nincs még egy ember,akinek teljesen megnyílhatnék,és aki meghallgatna,elfogadna engem. Nem tudom pótolni őt semmivel és őszintén szólva nem is akarom.Nekem ő az igazi,akiben a társamat megtaláltam.Nélküle nulla vagyok azóta.


Pár napja felköszöntött szülinapomkor és irogattunk egymásnak. Aztán gondoltam felkeresem,nem érdekelt,hogy felszakítom a sebeimet ezzel,mert nekem már mindegy. Tegnap találkoztunk és eljött velem sétálni.Nagyon jót beszélgettünk,nevettünk. 7hónapja ez volt a legszebb napom,hogy láthattam újra azt,aki értelmet ad az életemnek.Értettük egymást,megbeszéltük a régi sérelmeket,minden működött. A bökkenő csak az volt,hogy ő neki azóta egy másik fiú is volt az életébe,igaz csak irogattak a távolság miatt,de érzelmileg felé kötődik azt mondta. Elmondta,hogy engem már nem szeret. Ennek ellenére úgy zártuk le a találkozót,hogy fogunk még találkozni,megpróbáljuk a dolgot,de hagyunk időt magunknak,nem siettjük el.Nagyon boldog voltam utána,egész nap egy megmagyarázhatatlan érzésem volt,egy olyan,hogy tudtam az életem rendbe fog ezzel jönni,mert újra boldogok lehetünk.Hogy újrakezdhetjük,de ugyanazokat a hibákat már nem követnénk el,mint régen.Beleéltem magam.


Este pedig véget is ért az álmom.Pár óráig tartott.Visszamondta a lehetőséget,mert mást szeret (akit ő sem kaphat állítólag meg) és mert egyedül szeretné az életét most helyrehozni,átalakítani.Nekem ebben pedig nincs helyem. 1 nap alatt kétszer is megvltozott az életemről alkotott jövőképem.Összezuhantam.Zokogtam.Nem tudom feldolgozni.Egy dolgot akarnék az élettől már csak, és azt is elveszítem. Egy pillanatig elhitte mindkettőnk,hogy folytatni fogjuk. Fogalmam sincs mit kezdjek így,van munkám,néhány "haver",de semmi se tudja pótolni a hiányát.Üres ember vagyok nélküle.Nekem ő az igazi,nem kell keresgélnwm tovább. És le kell élnem az életemet úgy,hogy nem lehetek a társa és ő se nekem.Mi értelme van ilyen életet élni?Amiben tudod,hogy soha nem leszel boldog,mert aki tudja ki vagy te valójában és az egyetlen aki megért téged,az nem akar már tőled semmit. Nem akarok ilyen életet.Volt benne részem 7 hónapig,nem tudok így élni még évtizedekig.


2017. márc. 26. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz mesz, de ezen túl kell lepned. Te döntésed, hogy túllépsz ezen, vagy maradsz ebben az állapotban, de igy teljesen tönkre teazed magad.

Kezdj el ismerkedni, új emberek felé nyitni. Ennek csak ez az egyetlen módja, hogy kiszakadj ebből.

2017. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Figyelj, ha mást szeret, akkor nem tudod megváltoztatni a gondolkodásmódját. Lehet, hogy így érzed, de ha ő mással boldog, akkor bizony még az is előfordulhat, hogy mégsem vagytok annyira egymásnak teremtve,mint azt szeretnéd, és ezt el kell fogadnod, mivel más választásod úgysincs, nem mehetsz oda a csajhoz és rángathatod bele egy kapcsolatba. Tudom, hogy nehéz, de az idő segít, próbálj meg megint talpra állni és megtalálni valakit vagy valamit, ami boldoggá tesz:)
2017. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbàlj ne magadra figyelni kicsit. Próbàlj kicsit segíteni màsokon, megoldai tényleges problémàkat az életükben amiket ők nem tudnak. Tartsd nyitva a szemed.
2017. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos hiába ismerkednék meg mással,nem tudja őt senki sem pótolni.Nincs más akivel úgy tudok beszélni,nevetni,gondolkodni,mint vele. Itt van 6 milliárd ember a földön,de ő itt lakik 10 percre tőlem,és megtaláltam benne azt az embert,azt a nőt,akire szükségem van az életben. Egyszerűen történhetne bármi,betegség,munkanélküliség,baleset bármi,de ha tudnám,hogy velem van, az már nekem elég lenne. Ő általa értettem meg mi a fontos az életben.


Mindegy,tudom hogy ilyenkor mi a tanács,én is ezt mondanám másnak.Én se tudnék mást mondani,csak ezeket. Sajnos ez rajtam eddig se segített,több,mint fél év se volt elég,az idő sajnos nem gyógyítja ezt. Köszönöm,hogy válaszoltatok,jól esett leírni ezeket.

2017. márc. 26. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy ne a saját problémádra figyelj, mert ezt nem tudod megoldani. Viszont lehet másét a környezetedben, ha észreveszed mi blokkolja, hátráltatja igazán, talán megtudod. Neked már úgy is lőttek :)
2017. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Regen elkovettem ugyanazt a hibat mint te, de ma mar aldom a sorsot hogy megtortent. Itt az ido kilepned a kis alomvilagodbol haver es rajonnod hogy az elet ertelme nem a szerelem, mert egy noben sem bizhatsz meg. Amelyik nem hagy ott azt te fogod otthagyni hidd el nekem. Koncentralj fontosabb dolgokra, szard le, neha kurj meg egy ket ringyot valami buliban es kesz
2017. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!