Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg akarok halni. Nem vagyok...

Meg akarok halni. Nem vagyok képes tovább élni. Van még értelme?

Figyelt kérdés
A családból anyámon kívül senki sem szeret. Barátaim nincsenek. Akik voltak kihasználtak.2 éve depressziós vagyok. Vagdosom magam. Jövő hónapban pszichiátriára megyek. Úgy érzem értektelen vagyok. Semmi keresni valóm nincs itt. Meg akarok halni. Hónapok óta csak egy-két napot nem töltök itthon, mert muszáj valakihez mennem. Ezen kívül mindig itthon egyedül ülök a szobámban. A szüleim pszichológushoz is elküldtek de semmit nem ér. Teljesen feladtam.
2017. márc. 26. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Van értelme, bird ki egy kicsit még. Ha van kedved beszélgethetünk. Lány vagy vagy fiú?
2017. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Pszichológusotok szutyi volt. Egy rendessel beszéljetek vagy életsegítővel.


Nem akarsz meghalni, csak e életformád nem folytatni. Változtass háthozzáállásodon. Minden világból észlelt csak elmédben létezik. Rajtad áll higyan látod.


Írj rám segítségért.

2017. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Minden világból észlelt csak elmédben létezik. Rajtad áll higyan látod. " Ez nagyon igaz, és nekem is segített ez a felfogás.
2017. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lássuk csak. Van fedél a fejed felett gondolom van is mit enned van aki szeret igaz hogy csak egy de őt valószínűleg mellbe vágná a halálod. Van szobád(leírásból gondolom) ami annyit tesz hogy van magánszférád Van géped és/vagy telefonod internet hozzáféréssel ami a világ legnagyobb információs tárháza ami rengeteg szórakozási és ismerkedési lehetőséget is kínál. Te most úgy érzed hogy az életed szar ami valahol érthető pontosan tudom milyen érzés is az. Az egész csak nézőpont kérdése tehát ennél szarabb már nem lesz valószínűleg vagyis csak javulhat nem láthatod a jövőt ha most kinyírod magad lehet hogy egy jó ha nem fantasztikus jövőről mondasz le. Én is voltam depresszió elég hosszú ideig gyakran sírtam nagykorú férfiként így utólag visszagondolva szánalmas és ciki ezt beismerni. Ma nevetek azon hogy akkor ilyen nyomi voltam. nem láttam hogy milyen életszínvonalat éltem csak azért mert arra összpontosítottam amim nincs. Zavart hogy apám bunkó velem és alkoholista és mái napig gyűlölöm és remegek az idegtől ha csak a közelemben van. De tudom hogy egy nap elköltözöm a családomtól és megszabadulok tőle. Elfogadtam hogy nekem nem adatott meg a jó külső vagy hogy nem vagyok kiemelkedően gazdag családnak a gyereke mert nem lehet mindent, azt nézem amim van. Jövőm, lehetőségeim amik neked is vannak csak te ezt nem akarod látni mert az éppen aktuális nyomorod vonja el a figyelmed. Azt nézed hogy mekkora szar most minden és nem azt hogy mire viheted, nem tervezel, én például rendszeresen ábrándozom arról hogy majd milyen házam legyen vagy hogy milyen tanár leszek majd ha eljutok oda. Én azt vettem észre hogy a mai emberek olyan gyengék vannak gondjaik és egyből a halálba menekülnek és te is pontosan ezt akarod tenni. Az öngyilkosság szerintem 3 esetben elfogadható. 1 Nincs senkid és semmit egy hajléktalan vagy és teljesen kilátástalan a helyzeted mert nincs senki aki segítsen rajtad.

2 Halálos beteg vagy ami sok szenvedéssel jár és az öngyilkossággal csak a szenvedéseidet rövidíted meg.

3 feláldozod magad valaki másért.

Leírásod alapján egyik helyzet sem áll fent. De ha mind ez nem győzött meg és esetleg netán vallásos vagy akkor csak gondolj arra hogy isten az öngyilkosságot nyomós ok híján pokollal bünteti tehát a halál után a szenvedéseid csak súlyosbodni fognak. (Regény off)

2017. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
biztos hogy pasi,lányok ilyet nem irnak ki
2017. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?

Ez az ember szomorú és meg akar halni erre te azzal jössz hogy biztos pasi lány ilyet nem ír...

Miért ne írhatna?

De most komolyan minek írtál ide annyira felesleges volt.

Mentél volna tovább.

2017. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne jövő hónapban menjél pszichátriára, hanem azonnal. Felírnak pár gyógyszert, ami segít átlendülni a holtponton.

Ne add fel b*szki, a halálnál minden jobb!

Egyszer úgyis eljön, mi a francért siettetnéd?

Még nem jött el a te időd...

Üdv!

2017. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!