Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hiperérzékenyként hogy boldogu...

Hiperérzékenyként hogy boldogulhatok az életben? 20F

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny lelkü srác vagyok,igy állandóan csufolnak hogy nem vagyok igazi férfi stb. problémákat nehezen kezelem és mindent a szivemre veszek. Szeretni nagyon tudok,de nagy szeretet éhségem is van. Félénk és visszahuzodó vagyok. Öszinte jó lelkü vagyok,sokszor naiv is amit az emberek ki is használnak. Hogyan tudnék megváltozni és igazi férfivá válni?
2017. márc. 26. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A hiperérzékenység , szuperérzékenységet is jelenthet. Csak nem egy pókemberrel állunk szemben? Egyébként vagy megérsz a való életre vagy nem. Ahol vannak ártó szándékú, aljas emberek így a túlzott naivitás egyenlő a szado mazóval. A túlzott töprengés is. Döndtsd el, hogy vagy valójában. Szerintem te se tudod még...:) De ha ennyire gyermeki és női lelkű vagy menj el fodrásznak vagy divattervezőnek. :) Most mit csinálsz? Akik csúfolnak ha szintén pasik azok se biztos, hogy igazi férfiak, csak a szájuk jár!
2017. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit tudnod kell előre is, hogy minden megoldás kulcsa már MOST is benned van. Az életed a mentalitásod megnyilvánulása. Amit vagy olyanra alkotsz ami neked tetszik, vagy olyanra ahogy befolyásoltak, ahogy normálisnak látod, mindenképp te alkotod, és mindenképp csak te tudod megváltoztatni.


Szerintem több okból is lehet ennyire érzékeny valaki. Egyrészről szerintem a szeretet amit saját magunkban vágyunk érezni, az nem a kapni vágyás(ez maximum az egonak), hanem az adni vágyás. Így teljesen érthető, hogy mivel űrt érzel magadban az párosul azzal, hogy nagyon tudsz szeretni. Mert nagyon vágyol rá hogy szeress. De szeretni sok mindent lehet, és ilyenkor jön a pozitív gondolkodás ereje. Szeretheted az apró dolgokat is az életedben, amik most megvannak(még ha küzd is ez ellen az egod, mert fog, nem elég 1 napig csinálni, ha folyamatosan csinálod, akkor lesz hatása, mert ilyenkor küzd az egod, hogy ott tartson, és azt játssza benned újra, hogy mi az ami még kellene, hogy boldog legyél stb stb., akármit is érjél el, azt fogja újrajátszani benned, hogy most még nem lehetsz boldog, csak ha barátnőd lesz, meg ez meg az lesz stb stb..). Mit tudom én egészséges ember vagy, ezt is szeretheted, amik történnek veled azokat is, csak maximum át kell kreálni őket pozitívvá(mert minden történés csak nézőpont kérdése, hogy jó-e vagy rossz). Ezekkel adsz magadnak, és a mentalitásod is pozitív lesz. És ha sokat adtál már magadnak képesnek fogod érezni magad arra is, hogy másoknak adjál, de ekkorra már te alapból boldog leszel.:)


Én szurkolok, meg tudod csinálni!:D

2017. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!