Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ennyire rosszul...

Miért érzem ennyire rosszul magam, ha igazából semmilyen nagy gondom "nincs"?

Figyelt kérdés

Az iskolában mostanában már egész jól érzem magam, persze van, hogy rossz kedvem van, de már jó a hangulatom általában.

Mégis, mikor hazajövök rettenetesen megváltozik a hangulatom, szinte mintha egy másik emberré válnék hirtelen.

Magányosnak, szeretethiányosnak érzem magam.

Ráadásul egy fiú is tetszik a suliban, emiatt is szomorkásabb vagyok, mivel elég félénk személyiség vagyok, és így nem igazán látok ebből kiutat...

Nem tudom mi segíthetne, tényleg le vagyok törve..



2017. ápr. 5. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Minden rendben lesz. ))


Ahigy írtad, szeretethiányos vagy. Nincs rendes emberi kapcsolatod. Én nagyon nagyon szeretlek téged. Bízz bennem mikor mondom, minden rendben van.

Tudatosítsd, míg nincs ember normláis kapcsolatra, megtudod élni csak osztani nem tapasztalataid, önmagad.


Írj rám s segítek ebben vagy levelezhetünk.

2017. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold meg, írsz-e az elsőnek...
2017. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért gondoljam meg?

Bár lehet, igazad van..

Nekem valóban szeretetre van szükségem, mert hiába vannak barátaim, családom, még mindig magányosnak érzem magam..

2017. ápr. 5. 16:26
 4/5 anonim válasza:
100%
Ez tök normális tini dolog. Kicsit depis vagy ha egyedül vagy akkor meg a gondolataidba mélyedve sajnálkozol. Nekem is volt sok ilyen időszakom. Ezen vagy a barátaim segítettek át vagy magam határoztam el, hogy mostmár elég ebből és vidám leszek. Ilyenkor csak sorold fel magadnak, hogy mi mindened van meg... Hidd el jobb kedved lesz ha kicsit pozitívan állsz a dolgokhoz.Ilyenkor ne várd a barátaidtól, hogy keressenek elvégre ahogy te fogalmaztál, nincs nagy bajod. Keresd te őket! Keress valami támpontot az életedben ilyen esetekre ami eltereli a figyelmed. Például a barátaid, családod, egy jó könyv vagy sorozat. Nekem kb. 11-13 éves koromban volt sok ilyen depis időszakom pedig eléggé vidám és pozitív lány vagyok. Végül megráztam magam és rájöttem, hogy nincs szükségem a kamasz depire, mert mindenem megvan. Itt pedig megjegyezném hogy nem párkapcsolara vagy népszerűségre gondolok. Van 1-2 igaz barátom, néhány haver, egy jófej családom és ennyi.:) Lehetne fiúm, sok barátom, sok pénzem, lehetnék népszerű. De most jelenleg nem vagyok. Szóval nem foglalkozok ilyenekkel, inkább értékelem amim van. A többi meg jön majd magától... SO JUST POSITIVE;) 14/l
2017. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, igazad van! :)
2017. ápr. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!