Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unokatesóm nagyon horkolt,...

Unokatesóm nagyon horkolt, emiatt nem tudtam aludni sokszor. Most elköltözött emiatt és nagyon rossz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy szobába aludtunk,de sokszor annyira horkolt,hogy fel kellett költenem.

Többször is volt orvosnál,de nem tudtak vele semmit csinálni az orvosok.

Én több füldugót is kipróbáltam,de azon keresztül is hallottam.

Mivel sokszor nem tudtam aludni,ezért emiatt elköltözött itthonról,de nagyon hiányzik és olyan üresnek érzem magamat,hogy már nincs itt velem.

Én szeretném ha visszaköltözne,de a horkolása nagyon brutál sokszor.

Ő is sokszor volt fáradt a horkolás miatt,mert nem tudta magát kialudni.

Nem mindig és állandóan horkolt ennyire.

:(



2017. ápr. 7. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
A szeretteinket hibáikkal együtt fogadjuk el. Vagy nem!!!
2017. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100, hogy a mai orvosi technikakbol lehetett volna nala valamit alkalmazni a horkolas merseklesere, vagy a megszuntetesere! jarjon jobban utana, aztan meg mindig visszakoltozhet hozzatok.
2017. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre költözött, ahol, vagy ahonnan többet kell gyalogolnia, az sokat segíthet a dolgon...
2017. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WowCata válasza:
Nekem is volt ilyen,nekem az orvos mondta hogy lefekvés előtt fújjam ki az orrom,mert mikor alszok az orromon nem kapnék levegőt,ezért a számon keresztül veszem és horkolok,meg azt mondta próbáljak meg nem a hátamon aludni
2017. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!