Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha egyedül vagyok...

Mit tegyek ha egyedül vagyok egy évig?

Figyelt kérdés
interneten talaltam egy hirdetest es mar 2 honapja walesben lakom egy csaladdal, bejarono vagyok, kedvesek velem, a fizu is jo, csak totalisan egyedul vagyok, baratkozni nem nagyon tudok, ezek az emberek elegge maguknak valok, a csalad sem idevalosi kb azert kedvesek... sokat hagynak egyedul, minden honapban utaznak, es total bevagyok fordulva... kolteni sem kolthetek mert kituztem egy celt hogy mennyi penzel megyek haza jovore de addig meg 10honapom van, ugy erzem becsavarodom, valaki valami tippet tudna adni hogy mit tegyek ebben a szurke depis walesben? (edzeni edzek napi 1orat de megsem edzhetek egesz nap)

2017. ápr. 16. 17:36
 1/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Én a helyedben inkább kicsit vissza vennék a pénzgyűjtési célból és keresnék programokat, embereket. Vagy csak simán vennék egy bringát, lehetne tekerni, utazgatni.
2017. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennyire azert nem erdemes sporolni, 1 lehet meghalsz mielott hazajönnél jééé semmi ertelme nem volt, 2 ha normalis eleted lenne ott s jól erezned magad lehet haza se akarnál jonni, max neha látogatoba.
2017. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvass,tanulj nyelveket,írj blogot arról ami érdekel,fessél,rajzolj,rengeteg játék van online amivel el tudod foglalni magad,tanulj meg főzni stb.
2017. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az 1. hozzászólóval egyet értek. Vegyél egy bringát és tekerj sokat. Vagy menj el sétálgatni. Személy szerint, ha rossz kedvem van, akkor csak elmegyek sétálni egyet, szép lassan bámulom a házakat és közben gondolkozom. Esetleg 1-2 szórakozóhelyre is benézhetnél, ott is el lehet dumálgatni a többiekkel. Egy csomó lehetőséged lenne, de ezt elhalasztod a túlságos spórolással.
2017. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!