Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem akar egy nő se...

Starboy1 kérdése:

Miért nem akar egy nő se össze jönni velem?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok,eddig 1 párkapcsolatot tudhatok magam mögött,nem vagyok csúnya se nyomorék nem vagyok szorongós tipus mégse vonzom a nőket,az öltözködésem normális humoros helyes vicces pasi vagyok,romantikus ha kell beszédes mi kell még? elvagyok keseredve lehet nem mondjuk idegenek véleményét kéne kérnem itt gyakorin de nagyon szomorú vagyok emiatt,és senkinek nem kellek,kérlek titeket ne trollkodjatok be valami ökörséget mert leszarom az olyan véleményeket kizárólag értelmes,segítő hozzá szólásokat várok

2017. ápr. 22. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyan szoktad kifejezni, hogy vonzódol, vagy hogy potenciális szerető vagy?

L

2017. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Üdv a klubban. Amúgy én magamról tudom, hogy miért nem kellek senkinek, de én nem vagyok hajlandó változtatni, én azt tartom helyesnek amilyen vagyok. Szerintem te is tudhatod hogy mi a baj veled. Szoktál egyáltalán próbálkozni? Ha tényleg ilyen vagy akkor csak jobban kellene kezdeményezned szerintem. Én se vagyok csúnya, sportos a külsőm, egyetlen tulajdonság ami miatt nincs barátnőm, hogy én nem tetetem magamat másnak. Én magamat adom az én szürke egyszerű létemben. Ha akarnék csajokat összeszedni nekem csak annyit kéne csinálnom, hogy rámenősködjek, de én nem vagyok ilyen, nem fogom eljátszani, hogy én így meg úgy milyen jampi vagyok. Tehát ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem te is tudod mi a baj csak próbálsz keresni valami jó ürügyet, hogy abba temetkezz. A leírtak alapján zerintem vagy ez a baj, vagy nem kezdeményezel eléggé. (21F)
2017. ápr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nincs kapcsolat rendszerezés nem is tűnik, hogy akarnál.

Introvertált vagy.


Extroveltáltnak kéne lenned.

Néz utána mit jelent a két szó.

Bezártság / nyitottság.

És a fő, hogy terveid, ha volnának is, nem csinálsz érte semmit, mert lusta vagy hozzá.

2017. ápr. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert nem ismersz elég nőt. Társkeresés=nagy számok törvénye.


Ismerkedj kötetlenül és idővel lesz akivel kölcsönös lesz a vonzalom!

2017. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én nő vagyok, és társkeresés-nagy számok törvénye jött be nekem is, igaz kevés emberrel találkoztam személyesen (nekem már ez is nagy szám volt, mivel iszonyatosan beforduló vagyok). DE ne tinderen vagy badoo-n...meg ne az elittárson! aki szerint a társkeresők tele vannak furcsa emberekkel, annak ajánlom, hogy töltsön el egy éjszakát egy sima budapesti szórakozóhelyen.

Az exem meg véletlen volt, évfolyamtársnőm bátyja volt, így is lehet, ismeretségi kör ismerősei stb. Mondjuk amikor nagyon rágörcsöltem az látszódott és menekültek a férfiak, okkal.

2017. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, mindenkinek más a helyes... Egyrészt. Másrészt kiemelsz itt 5 -szerinted igaz- jó tulajdonságot magadról, a kutya nem fogjta tudni eldönteni, ez egyrészt tényleg igaz-e, másrészt CSAK a jót írod magadról, szóval lehetnek simán olyan rigolyáid, hülyeségeid, tulajdonságaod amit nem bír más elviselni. Mindenkinek van ilyen nyilván. HA van egy őszinte barátod, kérdezd meg tőle, szerinte mi nem jó benned, min kéne változtatni. Akár külsőleg, akár belsőleg. Simán lehet olyan is gond, amit te észre sem veszel vagy nem tartasz problémának, most mondok hülye példákat, csúnya a fogsorod/rohad az egyik, köpödsz beszéd közben, politizálsz, túl negatív a hozzáállásod, túl tapadós vagy a csajoknál stb-stb.

Itt erre senki nem fog neked választ adni, tarts mélyebb önvizsgálatot és kérdezz meg közeli ismerőst.

2017. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

A helyes pasik le se tudják vakarni magukról a nőket. Ha nem kell nekik a nő, a nő bánatában sír.



Ha helyes, jóképű vagy a lányok mosolyognak rád, bejelölnek, bekövetnek, likeolnak, kommentelnek(*.*), rádírnak, buliban táncolnak, beszélgetnek, csókolóznak veled és a többi. Ha nem vagy jóképű akkor ezeket a dolgokat nem vagy csak ritkán tapasztalod. Nem olyan bonyolult ez. Lehetsz paraszt, rosszindulatú, gyökér stb., ha jóképű vagy ezek a dolgok könnyen megesnek veled. Rossz jellem miatt hosszú kapcsolatod nem biztos, hogy lesz, de az már részlet kérdés, ha amúgy is megkaphatsz rengeteg nőt.

2017. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Nen vesztettél sokat. Magyar nő helyett külföldit ajánlok.
2017. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!