Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet túlélni a gyászt...

Hogyan lehet túlélni a gyászt és fájdalmat?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem sulit és össze barátkoztam ott valakivel. Nagyon jóban vagyunk, sokat lelkizünk, sok programot csinálunk közösen, sokat segítünk egymásnak.


Azonban nem sokára véget ér az 1. év és június elején utazik el külföldre a párjához és jó eséllyel már vissza sem jön. Ugyan van még 1 év a suliból, de ha valaki külföldön kezd el dolgozni a párja mellett (együtt élnek majd és egy helyen dolgoznak is majd), kétlem, hogy vissza jön egy nyomi suli miatt.


Én rettenetesen szenvedek és sokan ezt semminek tartják, de ilyen barátság nem mindennap születik és utálom azt az érzést, hogy megint kezdhetek előlröl mindent, ismerkedni, stb. és annyira megkedveltem, hogy másokhoz nincsen kedvem.


Volt itt már valaki hasonló helyzetben? Hogyan élte ezt túl?



2017. ápr. 27. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vele te is, ha annyira nyomi az a suli.
2017. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak tőletek függ hogy vége lesz-e a barátságoktoknak. Ha igen akkor nem volt igazi barátság.

Ha teheted ki tudsz menni hozzá és ő is haza tud hozzád jönni.

2017. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem gyász, csak magadat sajnálod..
2017. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sziegl Zsolt válasza:

Csak,hogy egy kis fogalmad legyen a gyászról,a fájdalomról.

Volt egy igazi barátom,tudod olyan,aki csak egyszer adódik az életben.Jóban rosszban számíthattunk egymásra.Több,mint harminc évig tartott ez a barátság,és a halál vetett véget neki,ugyanis 11 hónapnyi szenvedés után elhunyt.Ennek már négy éve,de még mindig nem tudtam magam túl tenni a dolgon.Nekem még mindig ő a legjobb barátom,és ha valami bajom van kimegyek hozzá a nyughelyére,és elmondom neki,hogy mi b@ssza a csőröm.......na ez a gyász,a fájdalom,és a barátság.

2017. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!