Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Abnormális dolog, hogy majd'...

Abnormális dolog, hogy majd' 22 éves fiú létemre hatalmas mennyiségű szeretetre van szükségem?

Figyelt kérdés
Így fekszek, így kelek. A napi teendőimre is hatással van a magány, képtelen vagyok koncentrálni. Lehet, hogy nevetséges leszek, de arra vágyom, hogy egy lány nagyon sokat simizzen, puszilgasson, ölelgessen, természetesen én is ezt tenném, valamint szexuális vágyaim is vannak már, elég rendesen.
2017. ápr. 29. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a természetes :D Attól, hogy a pasik ezt nem hangoztatják, még nem férfiatlan. Apukám is nagyon gyengéden viselkedik pl. a családjával, nagyapám tekintete olyan furán lágy lesz, ha a nagyanyámra néz... Ez olyan szép dolog, miért kellene ezt szégyellni?
2017. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen ember belerokkan, ha ennyire el kell látnia téged érzelmileg.
2017. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Próbálj ismerkedni, hidd el, rengeteg fiatal szingi lány közül válogathatsz:) l
2017. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kóros a szeretethiányod. Lehet, hogy ha lenne egy nő melletted, akkor hozzászoknál, most csak azért van benned a hiányérzete, mert rágörcsöltél a hiányára.


Persze előfordulhat, hogy valami mentális problémád van, gyerekkori trauma stb., és ezért kóros mértékben szenvedsz a szeretet után, de ezt mi nem tudhatjuk. Mindenesetre a lényeg, hogy ha 22 éves vagy, akkor normális szerintem, hogy annyira vágysz egy nőre, hogy az a mindennapi dolgaidat is zavarja....

2017. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, nagyok sok szeretetre lenne szükségem de ezt nehéz egy valakitől megkapni. A családommal nem valami jó a viszonyom, barátaim nincsenek, ezért a páromtól vártam el a sok szeretetet. Ő viszont olyan igazán férfias pasi volt aki nem tudott mit kezdeni az érzelmekkel úgyhogy egyáltalán nem törődött velem ami lelkileg eléggé meg is viselt. Szerintem nehéz lesz valaki olyat találni aki eléggé tud szeretni de biztos vannak még mások is akik olyanok mint mi :)
2017. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!