Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a a baj velem?

Mi a a baj velem?

Figyelt kérdés

Néha elgondolkozok, mi a baj velem. Egyszerűen nem tudok barátokat szerezni. Olyan IGAZIAKAT. Van egy csomó ismerősöm, akikkel jól elvagyok, amikor találkozunk, de nincs senki, akivel összejárnék, akinek igaz barátként elmondhatnék mindent, és mégis a barátom maradna :D Akinek KELL a barátságom. Gyerekként is mindig kiszorultam a baráti kapcsolataimból, mindig jött egy másik barátnő, vagy baráti társaság, ami aztán fontosabbá, vagy izgalmasabbá vált nálam, vagy éppen átvert, hazudott.

Általán kedves és segítőkész vagyok mindenkivel, könnyen ismerkedek, talán egy kicsit sokat beszélek, és lehet, hogy néha nyers a stílusom, de érdeklődök a másik felől, igyekszek nem nyomulni, és toleráns vagyok sok hülyeségre.


Nem tudom, min kéne változtatnom, mi az amit rosszul csinálhatok.... Nagyon hiányzik az életmből a csajos hülyéskedés, dumálás, szórakozás.


Előre is köszi a válaszokat!


2017. ápr. 29. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
veled semmi baj nincs. de ez álltalában így szokott lenni. Nagyon ritka az ha valakinek tényleg van igaz barátja. legalábbis én ezt tapasztalom
2017. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!