Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem jon el velem sehova...

Miert nem jon el velem sehova senki?

Figyelt kérdés

Az a problémàm,hogy most nem tudom ,hogy elrontottam e valamit..

Mindig vootak baràtaim de most hogy màsik suliba vagyok . az a baràtnom akivel mindig egyutt voltam talalt egy màsik baràtnot es csak suliba kellek neki.. Mindig hivnam ki az embereket. De egyszeruen mindig kitalalnak valamit. Kedves baratkozos szemely vagyok.. 13/l abba remenykedem hogy kozepiskolaba nem ez lesz.


2017. ápr. 5. 14:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Voltak*
2017. ápr. 5. 14:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is elég rég óta ez van mindig kifogom az olyan barátnőket akik vagy sose érnek rá vagy sosincs kedvük találkozni. Ez nem azért van mert bajuk van velem, hanem csak egy szerűen ilyen tipusúak. Nálam sajnos a középiskola se oldotta meg ezt. Remélem te szerencsésebb leszel.
2017. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mivel másik iskolába kerültél, az ottani osztálytársaid számára is idegennek találnak téged, eleinte nehéz a beilleszkedés, de később ha kitartó vagy, és elszánt, akkor találhatsz magadnak rendes barátokat, és nem haverokat. Az életben mindig vannak barátok, és ellenségek egyaránt. Csak sose hagyd magad, ez a lényeg, mert egyesek szeretnek barátként mutatkozni, de ne engedd, hogy kihasználjanak téged, mint pl adsz 20 Ft, kölcsönadod a ceruzád, mert ha egyszer megteszed, mindig hozzád fognak fordulni, és ki fognak használni, sajnos ezt sajét bőrömön tapasztaltam anno. Mindig jól válogasd meg kiben bízhatsz, kiben nem. Középiskolától én is féltem, de aztán felejtheteten 4 évem volt, mert remekül éreztem magam ott, olyanokkal találkoztam mint én vagy te. Sose úgy fogd fel, hogy nem sikerülhet, de igenis sikerülni fog, csak tegyél érte, és meglátod, nem leszel egyedül! Remélem tudtam segíteni, aztán hajrá! :)
2017. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most is suliba vagyok en probalok mindenkivel beszelbi de valaszilbak es elkezdenek massal komunikalni. Nemreg lett ez ev elejen nem volt semmi baj.. Nemertem.:"(
2017. ápr. 6. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen sokszor,de hidd el..középsuliba jobb lesz...Vagy kérdezz rá,hogy miért ilyenek veled?
2017. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!