Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek beszélhetném ki a...

Kinek beszélhetném ki a gondjaimat, ha itthon nem hallgatnak meg és a pszichiáter is tesz a bajaimra?

Figyelt kérdés

Nem akarok itt rinyálni, de engem sosem hallgatott meg úgy igazán senki, hiányzik az, hogy valaki engem is megértsen, ne csak én másokat. Adok, adok, adok, de nem kapok.


F


2017. máj. 1. 09:26
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keress egy másik pszichológust.. van belőlük elég.
2017. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Senkinek egyenlőre. Magadban kell tartanod a dolgokat, amíg nem lesz valódi barátod, akivel megbeszélheted a dolgaidat.
2017. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamenyik kedves tanároddal.
2017. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha, és milyen tanárommal? Felnőtt vagyok.
2017. máj. 2. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi más, akkor írj blogot. Azzal levezetheted a fejedben levő dolgokat. Plusz amíg leírod addig is átgondolod a dolgokat. Blogokon lehet találni amúgy jó fej embereket is. Nekem anno bevált. Nekem lett több ismerősöm is akkor, akikből maradt is meg pár.
2017. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!