Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az öngyilkosság nem megoldás?...

Az öngyilkosság nem megoldás? De akkor mégis mi az?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül érzem magam a gondjaimmal. Járok pszichológushoz és pszichiáterhez is, de szerintem kevés. Nincs mellettem senki, akinek bármikor bármit elmondhatok. Az anyám leszar, az apám utál, a barátaimat meg nem akarom ilyenekkel terhelni. Úgy érzem, hogy már tényleg csak az öngyilkosság a megoldás.

2016. aug. 2. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha úgy érzed hogy akkor hajrá.
2016. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Hány éves vagy? Fiú, lány?

Az öngyilkosság jó megoldás, ha nincs más kiút. De általában van más, csak nem veszed észre... Írj valamit a szituációról, múltról!

2016. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Sosem. Sajnos a saját problémáival mindenkinek maga kell szembenéznie. Tanácsot tud adni bárki, de itt ki is ürül a dolog. Megoldanod már neked kell. Nem tudom milyen mértékű problémák ezek mindenesetre csak te tudsz segíteni saját magadon. Próbálj megoldást találni rájuk és törekedj, hogy el is érd azokat.

Nincs minden veszve. Vannak barátaid, akik valószínűleg szeretnek. Legalább miattuk ne csinálj hülyeséget. Most így gondolom el sem tudod képzelni, de hihetetlen nagy űrt képes hagyni egy öngyilkosság. Szóval én azt mondom inkább, hogy küzdj meg a démonaiddal. Kitartást hozzá!

2016. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyi a gond, akkkor van màs megoldàs is.
2016. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Az öngyilkosság a jellemileg leggyengébb embernek való, illetve annak aki már tényleg nem tudja felépiteni/meggyógyitani saját magát az állapotából. Szerintem amúgy azt az állapotot elég könnyen el lehet érni...!

És megsúgom: senki a b*dös életben nem fog rajtad segiteni, se gyógyszer se pszihológus, az egész egy nagy átverés. Rajtad múlik, fejben dől el a változás.

Tudom, mert nekem sem segitett a kutya sem, szépen lassan "épültem" fel a rosszból. És hidd el, egyszerűbb lett volna inkább meghalni. Gondoltam is rá, mrt voltam olyan lelkileg kilátástalan helyzetben.

2016. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

20/L

Ha nem gond nincs kedvem ide kiírni a fél életemet. Privátba leírom szivesen.

Nem olyanok, hogy elhagyott a barátom, vagy csunyán néztek rám az utcán.

2016. aug. 2. 22:04
 7/11 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
68%
hidd el,mikor nem szeret senki,maganyos vagy,te ugralsz masok utan mint en....akkor mar tenyleg csak ezt maradt...nekem is....tehat rossz helyen szulettem rosszkor sok hülye között ebben a varosban...de igen is be lehet sokallni és egyedül már mást nem nagyon lehet tenni..a szeretethianyra a sport meg ilyenek nem megoldások.......
2016. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Mesélhetnél nekem, holnap válaszolok.
2016. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Utazz el! Ha teheted menj el valahova ha más nem a kocsiba alszol vagy sátorba.Menj hegyekbe ha egyedul vagy akkor ezt még olcson meguszhatod és a jo friss levegő kikapcsol :) Ne csak le nézz emeld fel a fejed!szerezz barátokast és ha vannak IGAZI barátok nekik elmondhatsz mindent. Az emberektől ne félj ne légy antiszociális próbálkozz ismerkedni ha teheted pszihológus ezen ugy gondolom nem segít ez saját fejben dől el gondold át az életed. Ha rossz a munkahely akkor foggal körömmel próbálj másikat keresni.Ha iskolás vagy akkor tanulj próbálj minden rosszat kitörölni a fejedből és tanulással tereld el a figyelmed.
2016. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha szeretnél róla beszélgetni, nekem nyugodtan írhatsz. :)
2016. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!