Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már úgy valaki, hogy nem...

Volt már úgy valaki, hogy nem tudott kizökkenni a szerelemből, azét érezte, hogy ő élete értelme, az igazi, de a másik nem viszonozza, ezért hónapokon át szenved éjszakánként, mert folyton a fejében jár?

Figyelt kérdés
Tudom, most sokan azt gondoljátok, ezek kamaszos dolgok. Ehhez képest, 30 fölötti férfi vagyok. Ezek szerint nem jutottam még el fejlettségnek arra a szintjére, hogy normálisan gondolkodjak.
2017. máj. 2. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem kortól függ anyu 55 éves és borzalmasan szenved amiért apám elhagyta.

Nem értem miért kell korhoz kötni ezt. Egy 30 éves ember nem lehet szerelmes? Nem lehetnek érzései? Mondjuk egy viszonzatlan szerelmen hamarabb túl kellene esni mint egy olyanon ahol több év után váltak el. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom voltam én is plátói szerelemben de közel se szenvedtem annyira mint mikor egy több éves kapcsolatnak lett vége.

2017. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, sokan biztos azon a véleményen vagytok, hogy egy igazi férfi megy tovább és a későbbiekben több ezer lányt megkérdez, aztán majd összejön.
2017. máj. 2. 21:47
 3/4 anonim válasza:
Ez így olyan,mint ha azt parancsolják,ne gondolj a rózsaszín elefántra, és erre koncentrálsz,akkor csak az fog a szemed előtt lebegni. Te azon görcsölsz,hogy csak ne légy már ilyen szerelmi bánatos,persze,hogy ez az egy téma fog a fejedben villogni mint egy neon reklám. Mindegy,hány éves vagy,a szerelem az ilyen,ha nem viszonozzák,légy elnéző magaddal,viszont próbáld elterelni a figyelmedet. Sport, főzés, sörözés haverokkal, túlóra munkában, sorozat nézés, úszás, grillezés, könyv olvasás,meccsre járás.... bármi,amitől jól érzed magad,aztán egyszer majd idővel jobb lesz.
2017. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy az élet megy tovább, és nem kell érzelmileg leragadni egy bizonyos illetőnél, és velem is csak kamasz koromban volt ilyen.


Viszont nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy egyszer majd valakibe annyira belehabarodok, hogy nem tudok majd elvonatkoztatni tőle, és rajta csüngök majd gondolatban éjjel-nappal. Bár ha nem viszonozza az érzéseimet, akkor ennek kevés a valószínűsége.

2017. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!