Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek milyen jellegű öngyilko...

Nektek milyen jellegű öngyilkos gondolataitok voltak már vagy vannak most?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolkodok mostanában, hogy veszek egy nagyon olcsó régi Swift-et (az a vastákolmány) és padlógázzal nekihajtok a legelső oszlopnak vagy kamionnak. Természetesen ehhez gyáva lennék és egyenlőre még kocsira sincs pénzem, de valami fájdalommentes villanásra vágynék, amivel egy másodpercig sem szenvednék. Csak van élet...volt élet. Természetesen rengeteg okom van rá: sosem volt barátnőm, alacsony és sovány vagyok illetve szinte semmi pénzem sincs és kilátástalan a jövőm. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan, akinek már voltak hasonló gondolatai.

2017. máj. 3. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én néha eljátszom a gondolattal, hogy vasúti hídról vonat alá ugrok, de valójában sosem tennék ilyet a családommal. Meg vannak akiknek sokkal rosszabb, komolyabb problémáik vannak, ha ők mégis elég erősek az élethez nehogy már én azért eldobjam, mert semmi pénzem és magányos vagyok. Meg amúgyis még előttem van legalább 40 jó év, azalatt bármi lehet. Ha meg mégse jön össze így jártam. A vége úgyis ugyanaz.
2017. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező! Ha ekkora"problémáid vannak akkor miért nem teszel ellene??

Amit okoknak felsoroltál,arról mind te tehetsz..

És csak is te tudsz változtatni rajta,csak nem nyaffogni kénne,hanem csinálni.

2017. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az altatóra esküszöm. Szerintem az a legjobb megoldás. Szépen elalszol és kész. Mink még kocsit venni? Halálod előtt még költekeznél is? Ostobaság. Én már egyszer kipróbáltam. De miután bevettem a sok gyógyszert, eszembe jutott anyám. Hogy hazajön és itt találja a holttestemet. Nem tudtam vele megtenni. Felhívtam. Két nap múlva a kórházban tértem magamhoz, semmire sem emlékeztem. Ha nem telefonálok, szépen elaludtam volna örökre. Én azt mondom, ha valaki meg akar halni, ez a legjobb módszer.
2017. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
semmihez nem ertek, munkam sincs, sovany vagyok en is, baratnom sose volt, en megertem a kerdezot, az ilyen fajta eletnek nem sok ertelme van.
2017. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem publikum előtt akarom megvalósítani a szuicid gondolatokat, hanem inkább valami elhagyatott helyen, ahol a kutya sem talál rám. Az öngyilkosság konkrét módját továbbra sem terveltem ki, de mindenképpen valami gyors, fájdalommentes megoldáson agyalok.
2017. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az altató a létező legbénább próbálkozás, a ma forgalomban kapható altatók és nyugtatók 95 százaléka benzodiazepin származék. Iszonyatosan nehéz túladagolni őket, a hatás annyi lesz, hogy az illető brutál nagyot fog aludni, és nem lehet felébreszteni, de mivel nem nagyon viszik el a légzést, ezért önmagukban nagyon nem alkalmasak öngyilkosságra.

Én ha megtenném, akkor benzodiazepint, mondjuk dormicumot használnék, de kiegészítve izomrelaxánssal, és káliummal vénásan. Ez így viszont már biztos halál, ha nem találnak meg két-három percen belül.

Egyébként én is a magány miatt gondolok rá sokat, vicces én is vékony alkatú vagyok... habár még küzdök.

2017. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

sosem volt barátnőm - szerez

alacsony és sovány vagyok - járj konditerembe, akkor nem leszel sovány

illetve szinte semmi pénzem sincs és kilátástalan a jövőm - tanulj


Vagy öld meg magad, az a legegyszerűbb megoldás. Mellesleg, te rohadtul nem akarod kinyírni magad, csak feltűnési viszketegséged van, aki ki akarja nyírni magát, az megteszi, nem pedig kiír egy kérdést, és várja a válaszokat. Ne hisztizz, hanem növessz tököt.

2017. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember, akinek ne fordult volna meg valaha a fejében. Én például kövér vagyok, csúnya vagyok, de mégse tenném meg, mert szüksége van rám a családomnak. Viszont mindent úgy élek meg, ami rossz, hogy ettől csak erősebb leszek. Ne adjátok fel, csak van valami remény számunkra :)
2017. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor félálomban vagyok, mindig azt látom, hogy egy nagy késsel átvágom a torkomat.
2017. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, kevés olyan ember van, akinek soha nem fordul meg a fejében ez a gpndolat. És persze, mindeki egy "fájdalommentes villanásra" vágyik. De akkor van csak igazán baj, ha mondjuk, túléled, megnyomorodva
2017. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!