Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha a magányomon,...

Mit tegyek ha a magányomon, egyedüllétemen csak az tudna segíteni? 15L

Figyelt kérdés
Hetedik eleje fele kezdtem el nagyon maganyosnak erezni magam.Nyolcadikban aki tetszett fiu annak nem kellettem/nem voltam vilagszepe de a fiu se nezett ki olyan jol azert igy visszagondolva/.Aztan eljott a kilencedik.Itt egy tizedikes fiu tetszik most,es csak ez tudna a szerethianyomon segiteni ha egyutt lennenk.Hogyan keltsem fel a figyelmet ram ha visszahuzodobb fiu es en is az vagyok?Vagy akarmilyen tanacsot elfogadok
2017. máj. 8. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát csak akkor tudod felkelteni a figyelmét magadra ha elkezdesz ismerkedni, beszélgetni vele. Bátran menj oda hozzá ha úgy adja a helyzet, vagy ha nem mersz, akkor esetleg bejelölhetnéd Facebookon és ráírhatnál ott.
2017. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fééééészbúúúúúk.

A visszautasítástól meg ne félj. Csak jelöld ismerősnek, majd írjál rá valamit. Következő nap már személyesen folytathatjátok. De ha csak ismerősnek jelölöd (ha még nem az), már akkor felfigyel rád. De olyan mulyák a mai fiúk, hogy ha te nem teszed meg az első lépést, akkor nem lesz semmi.

39F

2017. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!