Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám meg szeretni a...

Hogyan tudnám meg szeretni a magányt? Elég magányos életem van! Szinte nincsen senkim! F

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Miért van magányos életed?

A magány nem mindig jó. Nem kell megszeretned. Tenned kell ellene, ami kezdetben nehéz.

Ha gondolod írj privátban. Hátha tudok segíteni.

2017. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem jó a magány!

Nem tudok tenni ellene!

Ezèrt kellene meg szeretni csak nem megy.

2017. máj. 18. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem a magányt kell megszeretni, hanem el kell fogadni, hogy az élettől az az ajándék, ha nem magányos az ember, de ahhoz dolgozni kell. A magány és az egyedüllét nem azonos. Lehet egyedül lenni és egyedül élni úgy, hogy nem érzi magányosnak magát az ember, mert vannak olyanok akikre számíthat. Csak éppen az ilyen emberekre nem kell teherként ráakaszkodni.
2017. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

..röhögni fogtok amióta van kutyám rengeteg barátom lett-őáltala- nem csak felszínes, nincs nap hogy nem beszélgetnék valakivel ráadásul-séta közben- vegyél egyet!! én találtam mondjuk de azóta azt mondom egy angyal küldte ha sírok a mancsával simogat meg ilyenek..:) közben aggódó arccal néz!:D

mindazonáltal magány és egyedüllét nem ugyanaz!! Nyiss kifelé, az emberek felé: sportolj, járj közösségbe..ilyenek!! programpartner-kereső is van /bár elég light-os/ vagy túratárs..érted ugye?

velem jöhetnél táncházba pl..

2017. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is magányos világban élek, de folyton olvasok. Még csak május van, de már 70 könyvet elolvastam idén. De ha nem akarsz magányos lenni, hanem ismerkedni akarsz, akkor menj valami sportklubba, vagy könyvtárba és ott ismerkedhetsz.
2017. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!