Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira magányos vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira magányos vagyok, van kiút ebből? Elképzelhető, hogy lesz aki engem is szeretni fog?

Figyelt kérdés

23/F


Tényleg mindent odaadnék egy kis ölelésért is már.


2015. jún. 22. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lesz bizony barátom,de ne tegyél is érte, és ne akard nagyon. Annál rosszabb. Nekem most a szakításom okozta sebeimet kell kezelnem. De neked drukkolok!
2015. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, tegyél érte! a "ne" véletlenül került oda
2015. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy,előtted az élet! :) Mondjuk én is az vagyok.

Ha adsz magadra,és jó benyomást teszel a nőkre,akkor lesz. Ja és az önbizalom is fontos! Néha én is így vagyok,de szerintem mindketten megtaláljuk a párunkat!

18/L

2015. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

"ényleg mindent odaadnék egy kis ölelésért is már." Az már rég rossz ha ennyire kétségbeesett vagy. A nők ösztönösen kerülik az olyan férfiakat akiknek vannak érzelmei. Én sosem éreztem még ezt mert közel tökéletes vagyok, de megértelek.


Ha csúnya, alacsony, kripli, stb vagy a legtöbb amit tehetsz, hogy meggazdagszol és kedved szerint használod a nőket.

2015. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is magányos vagyok, de mivel alacsony és rettentően ocsmány FÉRFI vagyok, ezért már az is teljesen kizárt, hogy egyáltalán ölelést kapjak. Komolyan. Néha az ember belefut olyan lányokba, akik free hug (ingyen ölelés) táblával álldogálnak. Még ők is elfordulnak!
2015. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tégy érte hogy ne légy az,járj közösségbe.
2015. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondták az előttem szólók. Ha csúnya vagy, vagy alacsony, ne adj isten mindkettő, csak pénzzel tudsz nőt szerezni.
2015. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!