Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Önzőség vagy magányosság?

Önzőség vagy magányosság?

Figyelt kérdés

Vőlegényem sokat dolgozik... heti 7 napból 6 meló bevállal - nem lenne kötelezö. Van egy közös babánk, azt mondja értünk teszi. Én ezt értem és örülök is neki, de anyagilag eddig is megvoltunk... még ha most jobban is élünk, ellennénk enélkül is. Nagyon rossz érzés, hogy gyakorlatilag alig vagyunk együtt, nem hogy kettesben, de hármasban is alig van közös programunk abban az egy pihenő napban.


Ma el akart menni a haverjaival sörözni, és én zokon vettem, mert ma kivételesen kicsit hamarabb végzett (este 6) és jó lett volna végre normális időt együtt tölteni...ő meg első szóra ugrik, ha haver hívja... itthagyva minket megint. Ezt így, el is mondtam neki, azt mondta, oké, nem megy...erre 2 óra múlva megint megkérdezi, hogy akkor hogy legyen...nagyon rosszul esett, mert amikor én szeretnék programot vele, akkor azt nekem kell kitalálni és leszervezni a "bébicsöszt", ő magától semmit nem szervez. Most is azt mondta, hivják... menne.Meg hogy már többször visszamondta azért, mert inkább velünk akart lenni...csak érdekes módon, ha hivják a haverok, én mindig csak az igen-t hallom, és nem tudom, hogy ha valamit visszamondott volna, akkor miért mondja, hogy miattunk, mikor dolgozott estig, meló után már ugyis fáradt lett volna, hogy menjen.

Ja és még a fejemhez vágta, hogy nekem nincsenek és nem is lesznek barátaim ( szetinte akik távoli városban laknak és nem találkozok velük, nem számítanak barátnak...hozzátszem miatta költöztem el, hozzá...az isteniek meg csak jó ismerősök, valójában elég nehéz 30-on túl új barátokat szerezni, amikor már mindenkinek megvan a maga kis köre... az ö haverjaival meg nem csinálunk közös progit, pedig ott is vannak gyerekek mindenhol, de oda persze nem hívnak minket, ez is fura, mikor annyira oda van értük, hogy húúú, ők a gyerekkori meg legjobb haverjai...) - kicsit bő lére eresztettem, de ez a beszólása is nagyon rosszul érintett.


A kérdésem, hogy én vagyok önző és reagáltam túl a dolgot, vagy neki kéne figyelmesebbnek lennie? Én lassan már idegennek érzem, nincs a gyereken kivül semmi közös téma... élmény vagy érdeklödés, ami összekapcsolna...elég elkeserítő.


2017. máj. 20. 00:21
 1/8 A kérdező kommentje:
*az ITTENIEK meg csak jó ismerősök
2017. máj. 20. 00:24
 2/8 anonim válasza:
100%
Ilyenkor mindkét fél nézzen magába, de ez esetben szerintem van valami ami zavarja a férjedet, és ilyen módon vezeti le. Ennek az okát lenne célszerű megtudni.
2017. máj. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből amit le írtál az jött le, hogy akár haza is költözhetnél, nem tudom hova valósi vagy honnan mentél a párod után, de ez mellékes is. Szóval, olyan ez mint egy távkapcsolat, 7 napból 6-ot dolgozik, mikor együtt lehetnétek akkor meg bandázik és szinte elmenekül a családi fészekből. Kérdezd már meg tőle valóban, hogy mi a baja, mert valami nem kóser az biztos. Össze is csomagolhatnál aztán amikor 1 héten egyszer van ideje, utazzon Ő le hozzátok látogatóba és hagyjon ott nektek pénzt is aztán menjen isten hírével, dolgozni meg haverozni xD.
2017. máj. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
* Barátokra, új kapcsolatokra tudsz szert tenni ott is ahol most vagy, játszótéren pl., tele van anyukákkal, apukákkal, pláne most, hogy itt a nyár.
2017. máj. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem te reagálod túl. Egy gyereknek szültél gyereket.

Na ezért nem akarok szülni.

2017. máj. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Vőlegényem sokat dolgozik... heti 7 napból 6 meló bevállal - nem lenne kötelezö. Van egy közös babánk, azt mondja értünk teszi. Én ezt értem és örülök is neki, de anyagilag eddig is megvoltunk... még ha most jobban is élünk, ellennénk enélkül is. Nagyon rossz érzés, hogy gyakorlatilag alig vagyunk együtt, nem hogy kettesben, de hármasban is alig van közös programunk abban az egy pihenő napban. "


"Vőlegényed"... Na ne röhögtess! Ez a szarzsák még arra se volt képes, hogy NE A GYEREKÉRT, hanem SAJÁT MAGAD MIATT elvegyen téged!

Elárulom: nem is fog! Ha mégis, akkor kikönyörgöd, kinyígod neki, gyanítom most is csak ezért a "vőlegényed".


Ilyen alja alaknak egyáltalán nem lett volna szabad szülnöd gyereket! De te is ugyanúgy megéred a pénzed, mert amíg van szemét, veréb is van! Az ilyen alja "nők" miatt tartunk ott, ahol, és az ilyenek nevelik ki a "jövő nemzedékét" a még aljább porontyokat, akikből bunkósbot felnőttek válnak, még jobban, mint amilyenek ti ketten vagytok!

Ha nem követelsz tiszteletet, nem is kapod azt meg!!! Sőt, lehet, hogy újat mondok neked, de a kölköd se fog így tisztelni, és majd jöhetsz ide nyígni pár év múlva, hogy szrik rád!

Hogy miért nem tudtam tovább olvasni?

MERT EGYSZERŰEN NINCS ÉRTELME!


Ezt a gyereket NEM közösen akartátok! Ezt a gyereket CSAK TE akartad! Ki van itt erőszakolva szépen, ez látszódik belőle!


A "vőlegényednek" nincs semmilyen felelősségtudata, szrik ő a családjára, inkább ráfogja arra, hogy "dolgozni kell", csinál ő magának programot, nyugodj meg! Ha te ezt nem veszed észre, veled van a baj!


A "vőlegényed" menekül ebből a helyzetből, és nem adok nektek sok időt, max. pár évet, és ha nem vagy hülye és idióta, simán beadod a válópert, mert a kedves "vőlegényednek" egyenes út vezet oda, hogy csajozzon, és megcsaljon téged, csak, hogy tudj róla!!


Nincs itt semmi tisztelet, és te sem követelted meg azt tőle, mivel rossz volt már a választásod IS, egy ilyen alja kis senkivel jól beválasztottál, te sem lehetsz különb "nőben"!!!


Mégis eddig mi tartott bennetek össze??? Mit láttál meg benne???

Ez nem most, és nem ma kezdődött, már az elején észre kellett volna venned, de hát neked sem volt erre igényed!


Csak szülsz bele a nagyvilágba egy büdös bunkó senkinek nyilván, mert te sem vagy másmilyen, pedig a gyerektervezés az pont egy olyan téma, hogy gyereket nem potyogtatunk csak úgy felelőtlenül a világra!!!


Nőttél volna fel előtte, most már kár sopánkodni!

2017. máj. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os kommentelö hasonloan bunko privát levelére reagáltam szintén üzenetben.


A többi hozzászólónak köszönöm. Összességében igen, a gond, a háttere ennek az, hogy párom probál minél jobb anyagi helyzetet, jövőt, tartalékot, alapot teremteni a gyerekünknek és persze nekünk. Ő a maga modján igy mutatja ki, hogy szeret minket, csak az a baj, hogy tulzásba esik és nem veszi észre ezt. Addig kell ütni a vasat amíg meleg...legyen pénz, mert abból csinálhatunk programot...de a fenébe is, mikor? :(

És igen, azon is gondolkodtam, hogy haza költözzek, de gyerekkel másképp gomdolkozik az ember. A gyereknek szüksége van az apjára, a család biztonságára, család modellre, és ezt nem vehetem el tőle, sajnos tudom milyen apa nélkül felnőni...igy hát egyenlőre ezt elvetettem.

2017. máj. 21. 00:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Menjél már máshova kötözködni, nincs jobb dolgod? Te aztán tényleg buta primitív egy ember vagy. És mindez gonoszsággal párosul. Szerencsétlen pszichopata. :(
2017. máj. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!