Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosság szakítás után,...

Magányosság szakítás után, hogyan lesz jobb?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom volt, több évig tartott, nem tudom feldolgozni hogy vége van.


18/F



2017. márc. 21. 16:37
 1/2 AliceGamer ***** válasza:

Szia,saját tapasztalatként írom a következőket:

Nos,az biztos,hogy mindenki azt tanácsolná ne gondolj rá,felejsd el ilyenek.Nem!

Igenis gondolj rá,hagyd,hogy a gondolataid felszabaduljanak,éld át az érzéseid

Rossz lesz,de utólag könnyebb lesz elengedni

Sajnálom ami történt,és tudom milyen érzés:(

De közben keress barátokat,vagy a mostaniakkal beszéld meg!hidd el ők végig fognak hallgtani,te meg megkönnyebülsz,hogy kiadtad magadból.

Gyászolj,de ne örökkévalóságig,fogadd el és menj tovább,ne ragadj a múltban!

Kezdj el valami hobbit,sportot ezáltal könnyebb az elengedés,és a legfontosabb:adj időt Magadnak!

Ahogy az imént leírtam éld át az érzelmeket,adj ki mindent magadból és meglátod az idő elteltével nem annyit fogsz rá gondolni,és végül megküzdessz vele,és már csak mosolyogva nézel vissza a szép emlékekre:)

Ebben-nem tudni meddig tartó-időszakban elfogadott,hogy szomorú vagy..nem is baj..elfog múlni..az is csak egy érzés..mint a szerelem:)

2017. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Napról napra lépj előre kicsiket.


Tűzd ki a célt mára: éld túl a mai napot!

Aztán holnap is. Csak 1 napra koncentrálj. A barátok, sport segít.


Ami még sokat segít, hogy teljesen távolíts el mindent, ami a lányra emlékeztet. számítógépről is mindent.

Később 3-6 hónap mulva újra előveheted. De addig tüntesd el.


Figyeld meg 1-2 hónapon belül lesz egy olyan napod, amin tök jól érzed magad. és csak este jut eszedbe a volt barátnőd. Az este igen gázos így. Estére szervezz magadnak online játékot, sportot, vagy filmeket.

2017. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!