Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak azért akarok meghalni,...

Csak azért akarok meghalni, hogy az emberek észre vegyenek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen soha senki nem tudott hosszabb távon elviselni, pláne nem őszintén érdeklődni felőlem. Nem értem miért... tisztelettudó, kedves srác vagyok, az emberektől is ezt hallom, de ettől függetlenül mindenki les€zarja mi van velem, senki nem tud semmit rólam és senkit nem is érdeklek.

Szeretnék meghalni, ez biztos, viszont csak amiatt tervezgetnék öngyilkosságot, hogy valamelyik ismerősöm észre vegyen és foglalkozzon velem.

Ez elég szánalmas, tudom, ezért is a kérdés.. mit tegyek, hogy ezt elkerüljem?


17/F


2017. máj. 22. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Mondok egy kikezdhetetlen érvet: ha meghalsz nem fogod tudni hogy kik vettek észre és milyen hatást váltottál ki, tehát nem volt értelme.

Mondok egy szomorúbbat: akit életében leszartak azt halálában is le fogják (sőt, elveszted az esélyét hogy tegyél ellene valamit, míg életedben megteheted).

2017. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szeretethianyod van, ez teny.


Jomagamat is hasonlo helyzetben talaltam egyszer, mivel nekem is szeretethianyom volt. A gaz csak annyi volt, hogy en kolcsonosen nem szerettem a vilagot, tehat nem volt ertelme elnem. Csak rossz dolgokat eltem meg, nehez sorsom volt, de kitartottam, mert mindig adok egy uj eselyt.


Neked annyi a problematikad, hogy nem vqgy talpraesett. Keress uj kapcsolakat, akar interneten keresztul is es ne varj megvaltast az elso alkalmakkor.

Igenis tarts ki es baratkozz ossze magaddal, mert szerintem onbizalomhianyod is van. Keresd meg a sajat bekedet is.

2017. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ha tisztelettudó, kedves srác vagy, azt is eredményezheti, hogy szürkének tűnsz. Olyan embernek, aki a konfliktusmentesség elérėse érdekében megpróbálja mindig a középutat járni. De ha sokszor előfordul az, hogy egy eldöntendő dologban egyik oldalon sem foglalsz állást, olyan érzėst kelhet másokban, mintha nem lenne véleményed. Próbálj meg úgy kommunikãlni az emberekkel, hogy érezzék a személyisėgedet, és lássák, hogy van vėleményed a világról. Legyėl valamilyen, ne pedig udvarias középszer. Abban a pillanatban kommunikãlni fognak veled, és aki egyetért veled egy bizonyos dologban, emlékezni fog rád, és mãskor is szívesebben beszēl veled.
2017. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne légy öngyilkos! Ugyanúgy le fognak szarni! Csak nézd meg azokat az embereket, akik hasonló okokból vetettek véget önkezükkel az életüknek... 1-2 napig beszélnek róla, aztán el lesznek felejtve. Ezért nem éri meg a szuicid gondolatokat tettekre váltani. Én pontosan ezért nem vetemedek arra, hogy elvegyem magamtól az életet, noha elég erőteljesen jelen vannak olyan gondolatok a fejemben, hogy akkor itt most ennyi volt...
2017. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*róluk
2017. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ezzel senki mással nem cseszel ki csak magaddal meg a családoddal.


Munkatársaim egyik közös ismerőse lett öngyilkos. Pár napig emlegették, nem is magát az egyént, hanem a tényt hogy öngyilkos lett...de senki nem sírt miatta egész nap, egyik pillanatban szóba került, a másik pillanatban már ugyanúgy ment a poénkodás meg diskurálás az élet komolytalan dolgairól.


Kényszerből meg senki nem fog veled lenni, csak még jobban megutálnak. Nekem volt olyan padtársam, aki egész nap azzal kínozta az osztályt hogy bárcsak meghalna, ő egy senki, selejtes nulla, öngyilkos lesz, megszabadítja magától a világot...egy idő után már csak annyit mondott rá mindenki hogy "hajrá".

2017. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon sok ember életében eljön az a pont, hogy valahogy változtatni szeretne. Na most ne onnan közelítsük meg, hogy mi van ha élsz hanem, hogy mi lesz ha meghalsz. Szerinted mégis mi fog történni? És ha meg is történik te mit fogsz érzékelni belőle? Semmit, ugyanis meghaltál... Ebből azt szűröm le, hogy egy drasztikus lépéssel próbálsz úgymond színpadra lépni és kezdődik a show. Hát akkor kezdődjön, de ne úgy, hogy rögtön leesik a függöny... Próbálj úgy kiállni arra a színpadra, hogy nem rögtön befejezed az előadást. Egy életed van, tedd érdekessé, amíg éled. Hajrá!
2017. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha meghalsz, akkor is ugyanúgy le fognak sz@rni, nem fog összedőlni a világ a halálod miatt. Max. eljátsszák egy-két napig, hogy sajnálnak, párszor beszédtéma leszel, de ugyanúgy folytatódik az életük, mint előtte, és egy hét múlva már senki nem fog beszélni rólad.


Különben is, azért akarod a saját életedet eldobni, mert mások nem foglalkoznak veled? Idegen emberek? Térj már észre! És különben is, ott van a családod, szüleid, ők szerinted mit éreznének? Gondolkozz kicsit felnőttesebben, ne ilyen gyerekesen és önzően! A szüleidnek úgyis biztosan fontos vagy.

2017. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Keresd Jézust, ő 100%, hogy segít neked! Persze nem azonnal, és meg kell találnod a hozzá vezető utat, de benne 100%-ig megbízhatsz.
2017. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."
2022. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!