Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segített már valakinek úgy...

Segített már valakinek úgy igazán az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rá ne szokj, te! Én egy kis ideig szedtem azt az Escitil nevű borzadályt, ugyan nem lettem függő, de elvonási tüneteim voltak, amikor abbahagytam a szedést. Azért függesztettem fel a gyógyszerbevételt, mert szart sem használt.
2017. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Majdnem három hónapig szedtem amúgy.
2017. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szart se er, en fel evig szedtem, de meguntam hogy nincs hatasa, csak ugy letettem magamtol fokozatosan csokkentve, nem voltak elvonasi tuneteim se.
2017. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#3 Nálam mondjuk az is baj volt, hogy én a pszichiáter tudta nélkül, azonnal befejeztem a gyógyszerezést.
2017. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem az Életerő vitamin.

Lehet csak placebo, de inkább a pozitiv gondolkodásnál maradnék. A negativ csak sírba visz, és élő halottként se jobb élni.

2017. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Pozitív gondolkodás? Igen? Mire fel? Aki sorozatban kapta a gyomrost az életben, az hogy a rákos megbetegedésbe' gondolkodjon pozitívan? Nem a negatív szemléletmód mellett propagálok, de na...
2017. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én már vagy 3 éve járok pszichiáterhez, egyiket írja fel a másik után, mert nem használ semmit. Én a napokban döntöttem el, hogy abbahagyom. A mostani ráadásul elég drága , több mint 3000 havonta. Szerintem akinek segít, az is inkább csak placebo hatás.
2017. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 25. 18:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem segít az szinte semmiben, ha nincs mellette munka.
2017. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én 3 hetig szedtem, maradando agykarosodast szenvedtem. PSSDtol es erzelmi tompultasgtol, kognitiv zavsroktol szenvedek azota is. Az elvonas soran kb agyhozkototte valtam, dolgozni nem tudtam. Ne szedj ilyen szemetet.
2017. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!