Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy ezért mem szeretem...

Lehet hogy ezért mem szeretem a szerelmespárokat és érzem magam egyedül? 15L

Figyelt kérdés
Sose volt még senkim es mar jol esne ha valaki viszont szeretne,onmagamert.Buszon is csomoszor a kozelembe cuppognak latvanyosan a szerelmesparok es mar annyira unom.Volt osztalytatsam aki nagyon buta,igenytelen,nem is nez ki jol(en se vagyok tokeletes de nem kezdek rohogni azon hogy valaki meghalt,torodok magammal)es neki is van baratja,nekem meg nem.Pedig szerintem a belsommel sincs baj mert sokan mondtak mar itt is hogy nagyon jofej vagyok.Kicsit onbizalomhianyos vagyok.Ez szamithat?
2017. máj. 26. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet az oka, mikor egyedül érzem magam engem is irritálnak a szerelmes párok, mikor van barátnőm akkor meg belül mosolygok, hogy "de jó nekik is, bodogok:3" :D Próbáld ki, hogy ha találsz valakit is fellép-e ez a probléma.
2017. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most tetszik egy fiú,csak nem tudom hogy van-e esélyem nála:/

Próbálkozok barátot találni nagamnak de eddig senki se volt aki viszonozná..

2017. máj. 26. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ráparáznod, majd jön valaki, a párkapcsolat nem egy kötelező dolog, és hidd el amikor benne leszel egyben, akkor a 60. veszekedés után azon gondolkozol majd "milyen jó is volt egyedül" :D De azért átérzem a helyzeted, én is ugyanígy éreztem magam 2 évvel ezelőtt. :)

A fiúnál próbálkozz, vagy összejön vagy nem, de ha nem is próbálod biztos a bukás.

2017. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Buszon is csomoszor a kozelembe cuppognak latvanyosan a szerelmesparok es mar annyira unom." Én ettől kikészülök, pedig van barátom. Szerintem direkt zavarba akarják hozni (némelyek) az utasokat.


Nekem 16 évesen lett először barátom, nem volt semmi komoly, csókolózás volt a maximum.

Azért ne gyere össze senkivel, mert másoknak is van, mármint ne olyannal, akit igazán nem szeretsz.

A halálon röhögős osztálytársadnak meg biztosan olyan is a fiúja...

2017. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen számíthat az önbizalomhiány. És tuti az vagy.


És ne csak magadban bíz, hanem a sorban is. Használd ezt az időt, hogy építsd magad, hogy amikor lesz valaki minél klasszabb valaki legyél. Bontakoztasd ki a képességeid. Olvass. Stb.

2017. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öhm, szerintem azzal semmi gond, ha 15 vagy és még nem volt senkid. Ami késik nem múlik, így lehet hogy egy csalódástól is megkímélted magad eddig, és ha egymagad boldog vagy akkor jönni fog a szerelem is... Csak maradj nyitott, kedves és óvatos, és jól bizonyosodj meg róla hogy az a fiú normális aki tetszik neked vagy közeledik feléd. Az is szempont hogy el tudod-e fogadni őt úgy ahogy van és ő is el tud-e téged, meg nincs mellette hiányérzeted.

Nincs miért szomorkodnod, biztos hogy találsz olyat aki hozzád illik, akármilyen ritka is akár. Mások hülye véleménye meg ne érdekeljen és ne mások után ítéld meg magad hanem magadhoz viszonyíts csak, ismerd meg önmagad is.

2017. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!