Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok mit tehetnék? 17

Egyedül vagyok mit tehetnék? 17

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam,emberek közeleben szorongok, elmeletileg vannak barátaim,de rájuk nem igazán számíthatok. Mindig igyekszem a legjobb barát leni, ezért sokat adok, de én mar ezt nem kapom vissza. Simán egyedül hagynak, kihagynak dolgokbók és mindig en vagyok a fölösleges kerék, akit észre sem vennenek. Egymással pedig sokkal jobban vannak. Én igyekeztem de mióta az eszemet tudom mindigy így járok, de már depressziós vagyok. Mit tehetnék?

2017. máj. 13. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor annyi idős voltam mint te én is hasonlóan éreztem magam de 26 éves koromra megtanultam egyedül is jól érzeni magam. Ma már egyáltalán nem hiányzik a társaság meg az emberek...
2017. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj:) 18L
2017. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj
2017. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!