Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok ha sötét a...

Ti mit csináltok ha sötét a hangulatotok?

Figyelt kérdés
Nincsenek igazi barátaim akikkel csetelhetnék, most szakítottam egy fiúval, és nagyon rosszul érzem magam. Ti ilyenkor mit csináltok? Hogyan detítitek fel magatokat?

#magány #rosszkedv űzés
2017. máj. 26. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Megnézek egy-két évadot a kedvenc sorozatomból. Elfelejtem ami történt és folytatom tovább az elcseszett életemet.
2017. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Menj el moziba.
2017. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
beszélgess emberekkel, foglald el magad
2017. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

imádkozz, és Isten segít :)

viccen kívül

az én életemet is megváltoztatta, még kb egy hónapja is k va depis voltam... hosszú idő, de ha rábízod az életed, segít, hogy jobb legyen, még ha addig sok próbát is kell kiállnod. én kb a poklot jártam meg az elmúlt egy évben, és nem túlzok.. nem segített hosszútávon senki, és semmi, de ez egy hosszú sztori. viszont nap mint nap Istenre támaszkodtam, és ha lassan is, de begyógyította a sebeimet - minden értelemben :)

a másik meg, hogy ne félj megnyílni a szüleidnek/testvéreidnek (ha vannak), mert sokszor a legnagyobb támaszt azok nyújtják, akik minden nap mellettünk vannak, mégis, saját példámon is tapasztaltam, hogy nekik merünk a legkevésbé megnyílni..de mondd el nekik őszintén, hogy mi bánt, hidd el, megértik, és a fájdalmad kisebb lesz! :)

2017. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Jó szórakozást, ha ez nem segít akkor semmi:D

2017. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
megyek aludni
2017. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Én ilyenkor Disney meséket szoktam nézni. :) Az megnyugtat, és felvidít.
2017. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én ha depis vagyok mindig Lana Del Rey-t hallgatok és meredten nézek magam elé, próbálok átszellemülni. Általában segít.
2017. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg
2017. máj. 26. 20:43
 10/15 anonim ***** válasza:
vidámmá teszem.
2017. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!