Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van itt aki a melón...

Más is van itt aki a melón kívül egész nap otthon van és csak netezik a szobába vagy tévézik?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 17:45
1 2
 11/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, hazaérek, gép be, aztán estig előtte ülök, majd alvás, hétvégén meg reggeltől estig. Nincs is igazán semmi vágyam.
2017. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom munka után.


Hazajövök és kb semmi kedvem semmihez.

2017. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A fenti tevékenységen kívül még olvasok, takarítok, kerékpározok, bevásárlok, takarítok (persze szakaszosan), de semmi érdemlegeset nem teszek én sem hapsi létemre:(.

Amikor kint olvasok vagy bóklászom az utcán látom, hogy számtalan ember megy tesz-vesz, ki munkából-, ki munkába tart, van, aki csak üldögél egy kávézóban és kajál vagy kávézik, stb., és a tömegközlekedési eszközök is tömve vannak. Tehát full elgondolkodtató, hogy milyen is az emberiség élete. Van egy film, ami részben erről is szól: "Paterson".

2017. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én, most, mert el van szúrva az egyik térdem. Nem bírok semmit sem csinálni, belebetegszem. Életem egyik legnehezebb periódusa. Ráadásul nem is a saját hibámból ment el a térdem. Remélem a nyárra helyrejön.

Gyerekek fogjátok fel hogy mennyire értékes az élet,minden perce, még mielőtt valami bajotok történik, mozgásképtelenné váltok, vagy megbetegszetek.

Akkor 100% hogy mindenki rájön, csak késő lesz.

so, go for it!

holnap akarom hallani ki mi jót csinált, változtatott.

2017. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az en eletem egyaltalan nem ertekes, ertektelen szar, minel hamarabb vege lesz annal jobb.
2017. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet pl. maszturbálni. Sokat. Hmm?
2017. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!