Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítsen. úgy érzem...

Jalena kérdése:

Valaki segítsen. úgy érzem nem bírom ki. Olyan egyedül érzem magam, mint egy fa a sivatag közepén. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom kinek írhatnék, mert úgy érzem a barátaimnak, még akivel tényleg bármikor tudok beszélni, azok szemébe is csak gond lennék. Viszont úgy érzem megfolyt ez az magány. Bezárkózva érzem magam az otthonomba, teljesen kikészültem, főleg most az évvégi hajrák, stresszhelyzetek miatt.

Állandóan egy emberre gondolok aki nagyon fontos nekem és elveszítettem, de azóta nem tudom kiheverni ... 1 éve minden egyes nap csak ő jár a fejembe. ördögi köröket futok: "most elfelejtem, jön másik, ez az élet, ennek így kellett történnie, de mégis ő volt az igazi, mégis én voltam neki a világ, mégis nekem is ő volt az, és bárcsak ne basztam volna el..." és elölről és újra és újra zakatol az agyam a dolgon. De úgy érzem, hogy belül teljesen kiüresedtem. nem találok semmiben értelmet, még a legkisebb dolgok is hihetetlenül kiemrítenek. Mintha megfagytam volna. Felkelek, suli, hazajövök, fekszem, alszom, felkelek, suli, alvás, felkelek, alvás.

Mintha semmi értelme nem lenne semminek. Mintha nem az életemmel, hanem velem lenne a gond. Én vagyok a hibás, és nem tudom mitévő legyek. És a legjobb megoldásnak azt gondolom, hogy ha egyszer fájdalom nélkül meghalhatnék. Sokszor próbálkoztam öngyilkossággal, a kezem szét van vágva ... az emberek tudják a titkaimat, azt hiszik ismernek, én pedig úgy érzem, hogy nem beszélhetek nekik a bajaimról, mert unják azt, hogy szenvedek.

De úgy érzem belülről tényleg meghalok. Minden egyes áldott nap. És nem tudom, mikor lesz ennek vége.


2017. máj. 31. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Én ismerkednék, csak kevesen vannak azok, akikkel megegyezik a stílusunk.
2017. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha csak az kell, hogy meghallgasson valaki, akkor nyugodtan írj privátot. Vagy ahogy érzed, menj pszichológushoz esetleg.

Viszont ha rossz dolog után bekerülsz egy ilyen merev napi rutinba, az nem feltétlenül egészséges. Néha mozdulj ki akár egyedül is, és szépen lassan rendeződik minden. 2 éve még kb élni sem volt kedvem, most meg majdnem minden oké, szóval nem lehetetlen kijutni ilyenből.

2017. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Én szívesen ismerkednék, de te vagy az 1001. ember, aki ugyanezt a szenvedést írja le, és igazából azon csodálkozok, hogy miért nem keresitek akkor egymást.
2017. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem 3-as. Annyi magányos, barát nélküli ember van itt. Én barátkoznék de 30-as korosztály vagyok. Én a helyedben kérdező rákeresnék a hasonló kérdésekre és nekik írnék.
2017. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Amikor már a tapétát kapartam a magánytól, kerestem egy indexet új barátok/barátnők levelezőtársak témában. Most annyi emberrel levelezek/barátkozok, hogy nincs is időm mással foglalkozni. Hajrá!
2017. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát egyrészről, most inkánb csak kiírtam magamból azt, ami bánt, és egyáltalán nem agyaltam, hogy más emberekre ráírjak, mert évente egyszer ha használom ezt az oldalt, másrészről, meg egészen más, ha most én írnék rá valakire, mint ha valaki nekem ír. Nem feltétlen beszélgetni akarok, bár ez jött le a kérdésemből. Nekem inkább csak szükségem volt per pil egy ilyen kinyilatkoztatásra, hogy baj van, és valaki segítsen.. ill. mit tehetnék?

És nem az, hogy társaságot akarok, pls, szánjatok meg.

2017. máj. 31. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit szomorúan olvasom, hogy nem szeretnél beszélgetni, mert igazán szívesen beszélgettem volna Veled, csak úgy elfoglaltságként. Mindenesetre ha valamikor szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan.
2017. jún. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire azt gondolod / érzed, hogy ő volt az igazi miért nem keresed meg? Egy év hosszú idő, a kedélyek lecsillapodtak és legalább a valós formájában tapasztalhatnád, megéri-e miatta ez az egész. Ha igen, mert tényleg ő volt, akkor újra egymásra találhattok. Ha pedig nem, elutasító veled, stb, akkor szerintem az egyik legjobb gyógyszer az ilyen esetre, hogy első kézből, egyenesen tőle tapasztalod meg mennyire megváltozott, nem olyan aki a fejedben él, vagy úgy érez irántad mint szeretnéd és már nem az az ember akit te is szeretni tudnál ha nem lennének a régi szép emlékek.
2017. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tudom,hogy ez nem a barátot keresek kérdés,de én tök szívesen beszélgetnék veled
2017. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!