Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Nem készültem...

Mit csináljak? Nem készültem fel erre, és nem hiszem hogy sikerülni fog.

Figyelt kérdés

Tanév végére minden klassz lett, visszahoztam kettes meg hármas szintre minden tantárgyamat. Erre mi jön? Persze hogy mindenből íratnak egyedül velem, és garantált a "siker" is belőle. Magyarán mindent elb*sztam amit csak el lehet. Iszonyatosan ideges vagyok, alig alszok már egy hete, és már elegem van abból hogy mindenki csak ünnepli az érettségit meg hogy lezárták mindenből átment stb, én meg dögöljek meg mert nem tanulok tíz nappal a tanév vége előtt... KINEK kell még ilyenkor? Velem íratott három tanár is mondván hogy nincs jegyem... Senkivel, csak velem.

Egyetlen hét alatt lerontottam három tárgyat. Én nem fogom azt a szégyent elviselni hogy évet kelljen ismételnem, inkább felakasztom magam.


Mellékes, hogy a haverjaim nagy része is viccelődik azon hogy már harmadjára mennék így pótvizsgára, de akármilyen jó barátaim is, legszívesebben olyankor meg tudnám ölni őket.

Az utolsó drogos szemét osztálytársam is hamarabb le lett zárva mint én, de még ő is hamarabb kellett hogy írjon mint én. Én számoltam magamnak átlagot mindenből, két kettesem lett volna összesen, erre ilyen "Csakazértis megb**szlak" dolgozatokat íratnak velem figyelmeztetés, és szükségessék nélkül...



2017. jún. 5. 11:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
AZÉRT ÍRTAM EBBE A KATEGÓRIÁBA mert már piszkosul ki vagyok készülve emiatt, és elegem van ebből. Nem is megyek sehova hétvégén, mert ha valakit boldognak látok, csak arra tudok gondolni hogy velem mi van...
2017. jún. 5. 11:25
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy érzem pofára megy az egész. És akkor még kapok ilyeneket mindenkitől hogy "mit rinyálsz" meg "nem nehéz tanulni" persze... egy olyannak akinek a keresztanyja a matektanár könnyű magyarázkodni... Jegyem meg van elég bőségesen, ha más tantárgyból elég 8 jegy, akkor másból miért nem?!
2017. jún. 5. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ne rinyálj tesó tanuljál

Mást nem tudsz tenni!

2017. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha már ezen ki vagy bukva, akkor javaslom ne is menj tovább az elet nevü játékban, mert igen csak nagy pofára esés lesz az életed....
2017. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt 9 hónapod tanulni. Miért van kevés jegyed? Ha már kétszer voltál pótvizsgán, miért nem tanultál belőle? Miért nem előzöd meg, hogy ilyen helyzetbe kerülj? Jövőre is elakarod ezt játszani?


Bocsi, de nem értem az ilyen gyerekeket. Természetesen a tanárok a hibások mindenért. Kitolnak szegény gyerekkel.

2017. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzeted, és megértelek, de tanulj olyan szorgalmasan, amilyen szorgalmasan csak tudsz, és bízz abban évvégén, hogy átmész! Hajrá!
2017. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az egész nyarat végigdolgoztam egy mocskos ócska raktárban, inkább lennék ott megint... Legalább kaptam minden hónapban egy kiadós összeget, sokkal boldogabb voltam. Van elég jegyem, semmi gondom vele, de érdekes hogy konkrétan ugyan olyan vagyok mint más, sőt van akinek tényleg kevés a jegye, de csak velem van kiszúrva.
2017. jún. 5. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Akkor miért nem mész vissza a "koszos raktárba"? Ilyen hozzáállásal ugy is csak egy csicska leszel mindenhol.....
2017. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Hát én sajnálni nem tudom az ilyet.


Amikor már úgy kezdődik a történet hogy minden klassz lett, meglett a kettes, az azért gáz. Középsuliban értelmi fogyatékosnak kell ahhoz lenni hogy megbukj. Ráadásul eddig is jártál pótvizsgákra, most sem kellene meglepődnöd hogy elővesznek.


Ha meg elég jegyed van, akkor nem azon az 1 jegyen kellene hogy múljon az hogy 1-es vagy 2-es az eredményed, hanem jól példázza az egész éves teljesítményed is.

2017. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Be kellett volna járni órákra, nem ellógni a dogákat és akkor talán lenne jegyed. Plusz évközben tanulni kellett volna egy kicsit, nem év végén rinyálni.

Meg amúgyis minek neked a suli? Hagyd ott. Közmunkásnak, vagy minimálbéres csicskának így is jó vagy, de a kegyelem kettes érettségivel sem vinnéd többre.

2017. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!