Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Április 26-án lefutom a...

Április 26-án lefutom a félmaratont Nagykanizsán, de nagyon keveset készültem, sikerülni fog?

Figyelt kérdés

Januárban mindennap futottam és sikerült 8 km-et teljesítenem, utána márciustól újra, áprilisban pedig a Margit-szigetet (5.3 km) lazán körbefutottam.

Ezen meg a jövő héten még készülök, de tényleg nagyon keveset futottam.


2014. ápr. 14. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
8 km az még nagyon nem félmaraton. Abba gondolj bele, hogy képes lennél-e 4(!!) Margitsziget kört lefutni. Pontosabban ne gondold át, tedd meg! Próbáld meg lefutni. Ha nem megy, nem fog 2 hét múlva se.
2014. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg most még futhatsz egy hosszabbat Talán 2-3 héttel a verseny előtt szokott lenni az edzéstervek szerint is egy 16-18 km futás. Utána már csak rövidebbek, utolsó héten rápihenés, tehát max. 6-8 km-ek és nem minden nap.

Valamelyik nap megpróbálkozhatsz egy 10 km felettivel, de nagyon-nagyon lassan kocogj. Vigyázz a sérülésekkel, most már felesleges agyonhajtani magad. Jövő héten meg pihenj, azaz rövidebb távok.


A versenyt csinálhatod séta-futás kombinációval is. Csak vigyázz, hogy ne akkor sétálj bele, amikor már teljesen kész van a lábad, mert onnan már nagyon nehéz újra futásra váltani.

2014. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem akarlak megbántani de biztos hogy nem. a kérdésedbôl ítélve nincs benned elég akarat, ami minden sporthoz szükséges.
2014. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Meglátjuk mi lesz. :)
2014. ápr. 19. 18:46
 5/5 anonim válasza:
5.3 kilométer futás még jó hogy laza, egy egészséges ember bármikor le tud annyit futni
2015. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!