Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi ez a sok öngyilkos merénylő?

Mi ez a sok öngyilkos merénylő?

Figyelt kérdés
Hirtelen tele szaladt ez a kategória ezzel a dologgal, ténleg ilyen sokan vannak már így az egésszel, vagy csak egyszerűen már csak unalomból vagy hülyeségből is írkálnak ki mindent?
2017. jún. 8. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Van aki unalomból, van aki nem..

A legtöbb öngyilkos nem ad hangot, annak hogy megakarja ölni magát, de ez csak kismértékben igaz.

Természetesen mindegyiket komolyan kell venni, nehogy megtörténjen egy tragédia.

Szerintem régen is ennyien voltak, csak ahogy ez is mint minden, kikerül vagy átkerül a világhálóra és ott adnak neki teret, mivel élőben már "elavult" vagy honnan tudjam.. De ez mindennel így van, nézd meg az ismerkedést is, a legtöbben már csak neten ismerkednek, mivel a lehetőségek is odatevődtek át, mert mindenki a telóját nyomja :/

2017. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

1-es vagyok

Lehet rosszúl tudom, de szerintem az öngyilkos merénylő itt helytelen kifejezés, mivel azokat illetik ezzel, akik úgy követnek el gyilkosságot /gyilkosságokat, hogy utána önmaguk életének is végetvetnek/vagy úgy alakítják, hogy végetvessenek neki, ettől lesz merénylő.

2017. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!