Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzek ilyeneket? Talán...

Miért érzek ilyeneket? Talán Valami bajom van?

Figyelt kérdés
Amikor arra gondolok, hogy várnom kell valamire, akkor nagyon ideges leszek, gyorsabban Veszem a levegőt. Akármiről lehet szó, arról is, hogy elbukok egy vizsgán, és újra kell csinálnom, ez ugye elveszi az időmet, de jelentéktelen dolgoknál is ez van, amikor például egy sorozatnak az új részére várok. Ha pedig valamot a sajátomnak érzek, és arra gondolok, hogy valaki ezt elveszi tőlem, akkor szintén gyorsul a légzésem, nagyon dühös leszek. Ez még olyan dolgoknál is előfordul, hogy egy alapvető dolgot többen tudnak, ez említésre kerül, és úgy érzem elvették a tudásom. Félek attól, hogy a stílusom (kpop-os vagyok) tömegstílus lesz. Miért van ez? 14L

2017. jún. 20. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Már tömegstílus a kpop a veled egyidősek körében.

Ne ájulj el.

2017. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit izgulósabb vagy az átlagnál, de ez gyakori.

Én is hadd kérdezzek! Mi az a kpop?

2017. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kpop=Koreai zenekultúra
2017. jún. 20. 00:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod. Szerintem már a kpopos cucc eléggé elterjedt. És miért lesz baj ha tömegsílus lesz?


Gáz ha ettől félsz. Meg ha ettől félsz miért nem teremtesz saját stílust?

2017. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túlizgulod a dolgokat. De amúgy velem is szokott olyan lenni hogy úgy érzem elvették a tudásom. xDDD

A kpop nem tömegstílus csak újabban megszaporodtak a BTS "fanok" sajnos. :(

2017. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!