Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem a belsőmben ezt a...

Miért érzem a belsőmben ezt a hihetetlen magányt, ürességet? ti is éreztétek már ezt a mindenen elhatalmasodó érzést?

Figyelt kérdés
20 f vagyok mindig is magányos voltam jó persze a suliban, a meló helyen mindig próbáltam valamelyest beilleszkedni de már nagyon régóta bennem van ez az érzés, Csak gyerek koromban nem zavart nem volt olyan erős mint most. Szeretek a természetben lenni kajakturázni szoktam a Dunán és más folyókon, tavakon akár napokra is,nemrég a dunára mentem 2 napra ott voltam a semmi közepén erdős terület mindkét oldalon egyedül, de első nap végén mikor letáboroztam és néztem a naplementét olyan hihetetlen érzés volt.Annyira üresnek éreztem magam olyan magányosnak lekapartam volna a falat ha egy szobában lettem volna olyan érzés volt,nagyon szenvedtem aztán elkezdtem figyelni a légzésemre (hallottam még régebben hogy ez nyugtató hatású) ez valamelyest segített megnyugodni,de az a baj hogy itthon is ezt érzem hiába a család hiába van néhány barátom és facebookon is akikel bármikor beszélhetek annyira üresnek érzek mindent,
2017. jún. 27. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Magadnak valo vagy, az a tipus, akinek ha lehetnenek baratai, se lesznek, mar az ilyen felszines baratokra gondolok, ami persze a tobbsegnek megfelel az igaz baratok jelzovel. Nagyobb ertek van benned,mint az atlag emberben, es tudatosan, vagy tudat alatt is szelektalod az embereket magad korul, illetve ha nem a kornyezetedben, akkor a felszines es melysegi szinten biztos. Nos, miert erzed magad maganyosnak, uresnek? Mert rohadt keves az olyan ember a vilagban mint te.
2017. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,:) én mindig is sokat filozofáltam az élet értelmén talán pont ez a baj hogy túl sokat gondolkodok ezen a legtöbb ember nem foglakozik ilyen kérdésekkel,és talán pont ez a jó ( áldott tudatlanság) ők önfeledten tudnak boldogok leni én ilyet talán kisgyermek korom óta nem éreztem,
2017. jún. 27. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Es most kepzeld el ezt a szituaciot egy 17 eves lanynal :)
2017. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!