Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt így ez másnál is, vagy...

Volt így ez másnál is, vagy csak velem?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon magányosnak érzem magam,habár ritkán voltak szerelmi kapcsolataim,de valahogy sose tartottak valami sokáig..Nem mondom,én sem voltam valami jó ezekben a kapcsolatokban..Mert sajnos pár éve egy lány lelkileg tönkretett,nem kicsit voltam depressziós.És valahol mindig kihatott a kapcsolatokra,ezekkel a lányokkal akiknek akkoriban sokat "hisztiztem",de nem féltékenykedtem soha,de nem tudták elviselni amilyen vagyok..Persze eltelt azóta nagyon sok idő,már nem ilyen vagyok.Akkor még nagyon tini voltam,ma már felnőttem,egyedül élek,eltartom magam,dolgozom stb..De valahogy 2 éve semmi sem az igazi..Nincsenek kapcsolataim,legutóbb 2015 végéig tartott a kapcsolatom,bár ott én szakítottam mert nem tudtam elviselni,hogy akivel voltam megcsal az exével,és hazudozik össze vissza..Elsőre még ment a megbocsátás,másodszorra nem.Azóta meg csak az idő megy,és semmi se történik..Barátaim évek óta nincsenek,valahogy suli után eltávolodtunk,és amúgy se voltam soha egy nagy társasági lény..Sose voltam "diszkóba" bulizni,nem szeretem az alkoholt egyeltalán nem..Ami furcsa lehet másoknak,de azokat sem,akiknek erről szól az élet..Nem tudom évek óta ürességet érzek,nincs társam,és nem mindennap,de nagyon eltudok eggyes napokon keseredni,hogy egyedül vagyok,hogy nincs akivel eljárhatnék ide-oda,vagy akinek csak annyit mondhatnék szeretem...Nem tudom,volt egy így más is?Hogy fiatalabb korába kimaradtak a barátok,szerelmek,majd 30.Évei körül meg rátalált a szerelem? Mert sajnos a barátokról rég lemondtam,akikkel próbálkoztam régebben (Itt is) Valahogy nem igazán voltak őszinték,és nem igazán voltunk közös hangon

..Eljárkálni egyedül semmiképp sem fogok,mert egy idegen helyen úgyse ismernék senkit..Nem tudom már jóformán tényleg ott tartok hogy csak dolgozni járok és haza,és hétvégente meg csak a takarítás,pihenés,tv,gépezés marad...Gondolkodtam sokat hogy talán elkéne menni külföldre,és ott új életet kezdeni..De hát ott se ismernék senkit,és engem se ismerne senki..Nehéz ez az egész..Megvan mindenem,de egyedül szőrnyen unalmas minden... Fog ez még valaha így változni ? 22/F



2017. júl. 23. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz interneten? Nekem mindegyik komoly kapcsolatom onnan van/volt, a férjem is. Élőben csak vérszegény kreténeket sikerült megismernem.
2017. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmmm.... Ha élőben csak vérszegény kretének vannak akkor nagy muter meg nagy fater is az?

Vagy az ők szülei? Mondjuk ez szerencsén is múlik meg hogy ne a 3-as metróban keressük őket

2017. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy élőben ilyenek az emberek.. Csak hogy van akinek megy csak úgy leszólítani valakit,valakinek nem. Sajnos én a "nem" be tartozom.. De tudom hogy így semmi se fog össze jönni.. Mert a neten senki se magát adja.. De azért köszi a válaszokat..
2017. júl. 23. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sokmindenben hasonlóakat élek át, ha van kedved szívesen beszélgetek veled.


24/F

2017. júl. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Bazinagy görög lagzi" című filmben a csaj kb. 30 éves koráig nem csinált semmit a szülei meg nyaggatták hogy házasodjon már meg, aztán kb. 30 éves korában megtalálta élete szerelmét és boldogan éltek, amíg meg nem haltak. Fog ez még változni!
2017. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!