Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért érzitek magatokat...

Ti miért érzitek magatokat magányosnak?

Figyelt kérdés

Én egy ideje már ezt érzem, de érdekelne ki miért.

Ha valakit érdekel leírom privátba de őt is szívesen elolvasom.

24/F voltam.



2017. júl. 24. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert sem az örömeimet, sem a bánataimat, sem a terveimet, vágyaimat nem tudom senkivel megosztani, ugyanis senkit sem érdekel. Mindig mindenki csak magával van elfoglalva, a másik embert meg magasról lesz@rja.
2017. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert minden ember számító és ezért elveszítem a kamu barátokat (amit amúgy nem is bánok). Azok az emberek akiket pedig kedvelek az ország másik felén laknak. Nagyon ritkán tudunk találkozni.

22/N

2017. júl. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok megbízni senkiben sem, még a barátaimban sem, ezt pedig nem osztom meg senkivel sem. De változtatni akarok ezen. Nincsenek kapcsolataim sok személlyel, párom még nem is volt. Pedig igyekszek nagyon is és az jó lenne, ha valakinek elmondhatnám, hogy amúgy milyen vagyok és tudna támogatni. 21/f
2017. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiányoznak a barátaim, messze laknak és ritkán tudok velük találkozni, ezért is szeretnék közelebbi barátokat... 24 L
2017. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Azért mert már egy ideje olyan az életem, mint a távoli rokonokkal való közös vacsorázások. Fények, valószínűtlenül nagy rend, tisztaság, hazugságnak minősülő túlzások, persze a beszélgetésből kimaradnak a fontosabb témák, nehogy kínos legyen az egész. Látszólag minden oké, vannak barátaim, egy kedves családom, bulizások, jó eredmények. Épp csak az a gond, hogy senkivel nem tudok beszélgetni, nem bízok senkiben, szégyellem a gyengeségeim mások előtt. Ha valakinek lenne kedve beszélgetni.. Talán többen többre jutunk, és tudunk egymásnak segíteni.. 17/L
2017. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!