Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok tanácsot adni? (Egy...

Harley027 kérdése:

Tudnátok tanácsot adni? (Egy kicsit hosszú lett).

Figyelt kérdés

Más-fél hónapja költöztem Biatorbágyra és még mindig nem sikerült egyetlen egy korabelim lánnyal/fiúval beszélgetnem,pedig én mindenel próbàlkoztam(ezt úgy kell érteni,hogy mindenféle indokkal leszólitok bárkit pl: szia ne haragudj nem tudod megmondani,hogy hol van ez meg az stb..)

Magányosnak érzem minden nap magamat,minden reggel úgy kellek fel,hogy fantasztikus ma is egy "csodálatos" nap lesz a mai.

Igen és most sokatokban fel fog merülni a kérdés,hogy ez most mi?

Már megint egy tipikus kamasz próbléma? Nem nem a képlet ennél jóval bonyolultabb,mivelhogy amikor apám ki tagadot a családból úgy érzem a személyiségek egy darabja nála maradt,emiatt nem tudok ismerkedni?

Az ismerőseim azt mondták egyszerűen bámulatos személyiségem van(nem nagyképűségből írtam le mi előtt valaki ki ragadná a kontextusból) tisztelet tudó,humoros egyben pimasz is de jól tudom konpenzálni a kettőt,értelmes,tanult(mindenhez hozzá tudok szólni),érdekes vagyok. De nem is ez a lényeg hanem,hogy mi a baj velem? Valamit rosszul csinálok? Ja és nem szeretek buliba járni, az ambiciotól pedig orrvérzést kapok :D köszönöm,hogy volt annyi türelmetek,hogy végig olvastátok!

17/F



2017. júl. 25. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban bástya 👌👌
2017. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy, egy igazi jó ember, de ismerkedéshez két ember kell. Egyrészt ne állindokokkal ismerkedj, mert az nem ismerkedéshez vezet, másrészt, olyanokhoz menj, kikben látsz valami alkalmatosságot emberi kapcsolatra veled.


Sok sok sikert. :))

2017. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, valószínűleg nem veled van a probléma, hanem a módszerrel van probléma (nem érted még el a kellő létszámot, hogy a nagy számok törvénye eredményt hozhasson).


Keress a helyi művházban ifjúsági programokat, és biztos vannak sportprogramok is. Biatorbágyi Facebook-csoportok is mindig vannak, ott ha kedvesen-normálisan hozzászólsz, kialakulhatnak ismeretségek, bár lehet, hogy nem a saját korosztályodban, de ettől ez még további ismeretségek előszobája lehet.


Az biztos, hogy ne látszódjon rajtad, hogy akarsz ismerkedni. Te csak lazán eljársz, beszélgetsz, de nem mászol rá senkire, pont mint a társkeresésnél…

2017. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!