Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 éves férfi vagyok. Kissé...

22 éves férfi vagyok. Kissé zárkózott. Soha nem volt barátnőm. Nem tudom miért, de mindig olyanokra találok rá, akinek már van barátja. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Soha nem csókolóztam, Valaki olyannal szeretnék, akivel teljesen átérezhetem az egészet. Az első lány. Olyan vagyok, ha meglátok egy lányt, egyből beleszeretek. Miért lehet ez?

2017. júl. 27. 07:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
94%
Szeretethiányos vagy. Nálam is ez van,csak én 17 vagyok.
2017. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
47%
Ajánlom a jógát,ez segített a zárkózottság ellen. Én is az voltam,de mára már kimozdulok. :)
2017. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Már rengeteg fiúval el tudtam volna képzelni magam, aki elsétált az utcán...De sajnos még nem jött össze semmi.
2017. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Probáld ki a társkeresőt. :D
2017. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért van ez, mert magányos vagy. Vannak testi-lelki szükségletek, amiket kizárólag egy nővel lehet beteljesíteni. Ha ezekhez nem jutsz hozzá, a hiányérzet előbb-utóbb egyre súlyosabb problémákat okoz az emberben, folyamatosan torzítja a személyiségét.


Javaslom, menj el fizetős nőhöz. Kicsit oldd fel a gátlásaidat, és pótold egy szemernyit az eddig kimaradt örömöket.

2017. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A társkereső nem nekem való!
2017. júl. 27. 17:17
 7/12 A kérdező kommentje:
Mégis mit mondanék a leendő barátnőmnek,, hogy előtted örömlányokkal voltam. Ez gáz, szerintem.
2017. júl. 27. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:
3.válaszoló és te fiú vagy vagy lány?
2017. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen érzek, csak melegként.

Sokszor van, hogy megismerkedek egy sráccal, és azonnal beleszeretek, csak ő nyilván nem meleg, így azonnal felejtős lesz a dolog. Illetve inkább elkezdenek haverként tekinteni rám (amíg nem tudják, hogy meleg vagyok), akivel néha el lehet menni inni, meg beszélgetni de ez nekem meg kevés. Ha megtudják hogy meleg vagyok, akkor vagy kiakadnak, vagy elkezdenek távolságot tartani, vagy továbbra is csak ivócimboraként tekintenek rám.

Szóval az én helyzetem sem könnyű...

2017. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es: Kérdező: Ez csak szex, és ha kedvel megfogja érteni. Arról nem is beszélve, hogy tapasztalatokat szerzel, és nagyobb örömöt neki majd, ha odakerültök. Hamar túl fogja magát tenni, hidd el, és neked is jobb lesz, mert ez a szüzesség idővel csak még jobban nyomasztani fog téged. :-)
2017. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!