Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok nincs senki...

Shonxd kérdése:

Magányos vagyok nincs senki aki eljönne velem szórakozni. Tudnatok tippeket adni hogy hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
18f vagyok aki magányosan tölti a nyári szünetet

2017. aug. 1. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit ajánlani tudok, hogy menj el pl. egy sportegyesületbe, ahol van valamilyen csoportos edzés, esetleg valamilyen strandra, ahol van valamjlyen pálya vagy egy sportparkba, és megkérheted az ottlévőket, hogy hadd szálj be te is. Ha nem parasztok, úgyis hagyják, hogy beállj közéjük. Unokatesóm például a közeli bányatónál ismert meg valakit, mert oda rengetegen járnak főleg ugrálni, de ott azt egyedül nem lehet kivitelezni, mert egy ággal kell odalöknj a kötelet, amiről beugrassz. Nem tudom, merre laksz vagy mi érdekel, de ha leírod, lehet hogy valakinek lesz egy jó ötlete:D
2017. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!