Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Komolyan már ki tudnám magam végezni.

Figyelt kérdés
Volt egy 4 éves kapcsolatom közbe lassan kikoptak a barátaim, most 30 vagyok tök egyedül és semmilyen hobbi nem érdekel csak röhögni szeretek meg dugni . A tömeget nem bírom, újabban már a prostiktól is undorodom . Hol szerezhetnék barátokat és új nagy őt?

2017. aug. 20. 03:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
O.o Előző kapcsolatod honnan lett. Komolyan nézd meg, hogy helyén van-e a tököd, és ha igen, akkor nyomás csajozni, ennyi.
2017. aug. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát ez az barátokon keresztül a golyók még meg vannak . De majd leszólitok valakit a buszmegálóban hátha nem küld el a redvásba ...ááá .de azért komolyan köszönöm a biztatás.rendes vagy. szóval ötletek? barátokhoz és nőhöz?
2017. aug. 20. 04:52
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Egy időben én is nagyon rákaptam a prostizásra, de azzal hamar be lehet sokallni, mert a sima gyorsmenetek unalmasak, ezek a csajok meg hullaostobák általában. Nekem az segített, hogy egy kicsit izgalmasabb irányba mentem el, konkrétan a sima rihonyák helyett elkezdtem dominákhoz járni, meg shemale prostikhoz. Na ott voltak elég érdekes dolgok, neked is ajánlom.

Shemalek között van néhány, aki fullos, meg még esze is van, majd adok tippeket, ha gondolod.

2017. aug. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Semmi az egegyvilagon nem erdekel, csak a dugas? Hat nem irigyellek, eleg szurke sivar eleted lehet.
2017. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Csak röhögni meg dugni szeretsz ? :D Öcsém... neked is sok eszed lehet. Csodálkozol hogy nincsenek barátaid?
2017. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ötleteket nem írtok ?
2017. aug. 20. 08:53
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

A négy éves kapcsolatod miatt elganyagoltad a barátaidat. A kapcsolat véget ért, barátok leléptek. Újra kellene boot-olnod - szerintem - és rendezni a fejedben az értékrendeket!

Tegyük fel, hogy te egy piszkosul szerencsés ember vagy és már holnap megtalálod a nagy Ő-t. Tart, ameddig tart ez a kapcsolat, barátokat következetesen hanyagolni fogsz, igényed sem lesz rájuk az élő kapcsolatod miatt. Kedvedre szexuálhatod a csajt, - ha kapható erre - és ideig-óráig "boldogok" lesztek, de később belefásultok a dologba, ez a nő is odébbáll - és másodpercre pontosan ott fogsz tartani, ahol most tartasz. Előfordulhat, hogy nem lép le a csaj és boldogan élnétek, míg meg nem haltok, ha addig működne kedvenc időtöltésed fő kelléke, de nem fog addig működni, - ha aluminium dróttal rásegítesz, akkor sem. Tehát benne van a pakliban, hogy akkor mégis katapultálni fog a párod. Hol is tartasz ekkor?

Na most röhögj egy nagyot!

2017. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ti mit szerettek az életben ami ennél jobb?sokat tanultam abból hogy barátokat hanyagolni gyökérség.Ja értelek előző.
2017. aug. 20. 16:07
 9/14 anonim ***** válasza:

barátokat hanyagolni gyökérség.


nem,mert a barátokal nem tudol bacni,és hát nem csak a lelkizés kell az embernek..

2017. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Vedd fel a kapcsolatot a régi barátaiddal.
2017. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!