Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem birom tovabb. Mit tehetnek...

Nem birom tovabb. Mit tehetnek, hogy ne a halalra gondoljak mindig?

Figyelt kérdés
Van munkam,hazam es penzem,de nem birom a sok embert :/.A nok sose szerettek.A csaladom utal,mert neha idegesito vagyok.Van valamilyen betegsegem is.A dokik egyiktol a masikig kuldenek,kozben en meg szenvedek.Semmi se dob fel.118 kilos barom allat vagyok,es csunya pasi.Nem birom ezeket elviselni.A napok csak munkaval telnek...Felek hogy elpattan a hur es valami nagyon gonosz dolgot teszek :(
2017. szept. 10. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű a megoldás. Ismerkedj ott és olyan nőkkel ahol és akik szeretnek.

Például nekem egyetlen barátom sincs a lakótelepen. Míg bárhol a maszekvilágban ahol nem alkalmazottakká alakítás a fő cél (vagy mondjuk a kormány nyelvén, ahol nem munka alapú társadalom létrehozása a fő cél) hanem igazi szabad maszekvilág, ott meg korra és nemre való tekintet nélkül mindenki a haverom. Még akkor is ha nem értjük egymás nyelvét.

2017. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, nem sok kedvem van élni, elég beteg is vagyok, nem tudok barátkozni, párt találni, szülöm miatt gyakran kiborulok, ami miatt sincs kedvem élni. Gondolni szoktam arra, bárcsak elütne vmi, vagy hasonló, vége lenne az életnek.
2017. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom ami veled tortenik.

Nezzuk, lehet-e rajtad valahogyan segiteni. A legfontosabb dolog lenne az egeszseged visszaszerzese, es ez bizony csak ugy sikerul ha tudnal a sulyodbol leadni. Egeszseges etkezes, tobb mozgas, dohanyzas alkohol kerulese, mind segitene rajtad.

Lass neki es biztos vagyok benne, hogy jobban fogod magad erezni utana. Tudom konnyu mondani, de hidd el csak elhatarozas es akaratero kerdese. Ha sikerulne a suolyodbol leadni, akkor az egeszseged is helyre jonne.

A sportolas segit ebben az esetben, es mind testileg mind lelkileg jobban lennel.

Mas lehetesoged nincs.

2017. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. szept. 10. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy megnyugodj. Olyan hatalmas filozófusok, mint Kant, Nietzsche is jártak örömlányokhoz, neked is most erre van szükséged, hagy a francba most a romantikát, neked most punciba kell durrantanod, mert megőrülsz.
2017. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 apababa ***** válasza:

Elöször is egy barátot szerezz hogy a tanácsokat ne vadidegenektől kapd és legyen egy megbizható kontrollod.

Ezt akár a sarki kocsmába is találsz. Aztán a szélesebb ismertségi körnek több nöismeröse is van . Aztán már megy minden magától.

2017. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, hogy már régebbi kérdés, de...BÍZZ ISTENBEN!!! Ő SEGÍT!!! :)
2022. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!