Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne ezt gondolják az emberek? Többi lent

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, jó szívű vagyok ezt mások is szokták mondani, könnyen ismerkedem, általában mindenkivel tudok röhögni, viszont mindenki hót ártatlannak gondol és, amikor meglát részegen vagy cigizni egy buliban, akkor "Úristen te mit csinálsz?!" kérdéssel bombázz, engem nem zavar, hogy jó szívű vagyok vagy hát na engem zavar, hogy az vagyok, ez szarul hangzik xd csak nem akarom, hogy nyominak nézzenek!

2013. aug. 28. 23:14
 1/7 A kérdező kommentje:
egy kicsit zavaros lett :D bocsi!
2013. aug. 28. 23:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Az már alapból baj, ha a jószívűséged miatt nyominak néznek. Szerintem ez jó tulajdonság, meglepetéssel szolgálsz az embereknek, nem kell mindig mindent kirakatba tenni.
2013. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem néz senki nyominak, max te saját magad. Ne foglalkozz azzal, ki mit gondol rólad, viselkedj önmagadhoz hűen, és kész.
2013. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rúgd fel őket
2013. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
itt a nyomit úgy értem, hogy eléggé kevés ember vesz komolyan, mindenki naivnak gondol, én így egyébként totálisan elvagyok, csak hát na?! :D most itt rinyálok! XD
2013. aug. 29. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni veluk. Aki kozel kerul hozzad, ugyis megismer majd jobban. Szerinted a nem tul kozeli ismeroseid pont olyanok mint amilyennek latod oket? Nyilvan nem. Foglalkozz magaddal, hagyd oket meglepodni.
2013. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kati Tibor ***** válasza:
Nem baj ha naiv vagy régen én is az voltam :D
2013. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!