Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ez a szakítások után?

Normális ez a szakítások után?

Figyelt kérdés

Nem volt túl sok, de valahányszor szakításra kerül a sor, mindig rögtön kétségbeesek, ha én voltam a kezdeményező fél, ha nem, hogy nem fog jönni más, és szinte kétségbeesetten próbálok keresni valakit már akár egy nappal utána. Pár napja esett meg ismét a dolog, de ahogy öregszem, úgy "pánikolok" be ilyenkor, mert noha 23 vagyok, folyamatosan látom, hogy más már jegyben jár, több éves boldog kapcsolata van, összeköltöztek, én pedig kezdhetek mindent az elejéről, ha egyáltalán találok valakit, mindezt persze úgy, hogy elvesztem minden motivációm, minden értelmetlenné válik, és legszívesebben csak hevernék egész nap amíg rám nem omlik a vakolat, én meg majd köpködöm a port amíg meg nem fulladok benne, és akkor jó lesz.

23/f


2017. szept. 10. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"és legszívesebben csak hevernék egész nap amíg rám nem omlik a vakolat"

- hát tedd ezt, amíg jólesik! Senki se kényszerít rá, hogy az egész életed elkötelezd a párkapcsolatoknak. Most vagy fiatal, később egyre nehezebb lesz ezt a dolgot rugalmasan kezelni.


"folyamatosan látom, hogy más már jegyben jár, több éves boldog kapcsolata van, összeköltöztek"

- még ha lenne is ez irányú társadalmi elvárás, akkor sem kellene annak megfelelni: az az ő életük, senki sem kötelez rá, hogy ne élj hónapokat vagy akár éveket kapcsolaton kívül. Úgyis jön majd másvalaki, úgyis lesz szerelem meg összeköltözés, ha itt az ideje, semmiről nem vagy lekésve. Addig meg, élj!

2017. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy szakítás után már ezen agyalni fölösleges

Inkább allj hozzá pozitivan es probalkozz ujra hidd el ha megtalalod azt a lanyt aki neked valo tudni fogod.

Nekem a kapcsolatom egy tarskereson indult ugy hogy kb semmit se vartam tole de megprobaltam. Mert a korabbi parkapcsolataim nekem se sikerultek tul jol. Aztan megismerkedtem vele...A parom 4oranyira lakott tolem akkor allando munkahellyel es a sporthoz kotve de megoldottuk a tavolsagot.raadasul nem igazan volt meg kapcsolata tartogatta magat es remenykedett ugyan is mint te. Mind a2en aldoztunk erre a kapcsolatrA de megerte...Ossze koltoztunk es mar 2eve boldogan megvagyunk es tudom h o az igazi szamomra

Ne add fel semmikeppen se kitartas

En akkor voltam 19 o meg 23

22/L

2018. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!