Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szakítások után ti nem érzitek...

Szakítások után ti nem érzitek úgy, mintha egy darabkátok a másikban maradt volna?

Figyelt kérdés

Én 1x voltam igazán szerelmes, de azóta is úgy érzem, hogy nem tudok annyira vonzódni más lányhoz, mint akkoriban. Azóta inkább csak ismerkedések voltak, de azok is úgy érzem, hogy vesznek el a ragaszkodási hajlamomból.


Akkoriban úgy éreztem, hogy én vagyok a hűség mintapéldány, semmi és senki nem tud megingatni, most egy kicsit elbizonytalanodtam. Ha nem találom meg számomra az ideális nőt, akkor el tudom képzelni, hogy szakítsak egy épen aktuálissal.


Ezzel más is van így?



2014. okt. 3. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
De éreztem ilyet, hogy 2012-ben februárban, mikor vége lett egy 2 éves kapcsolatomnak, hogy a lelkem/szívem egy darabja a kapcsolatunkkal együtt halt meg. 32N
2014. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy személyiségem teljesen meghalt. Még szerencse, hogy van még három.
2014. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
reméltem, hogy ez nem így van. Bár ha belegondol az ember így kell legyen. Ha már mást szeretsz is bennem maradnak a régi szép emlékek, de az nem ugyan azzal az emberrel volt és ez talán mindig ott is marad.
2014. okt. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!