Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden nap szorongva megyek...

Minden nap szorongva megyek be az iskolaba, h mi lesz, most eppen beteg vagyok de mar elore felek, hogy ha visszamegyek mi lesz, es meg szeretnek halni, gondolkodok ongyilkossagon is. Valaki segitsen miert van ez?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
miért félsz ennyire az iskolától???
2017. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de miért szorongsz?mitől félsz ennyire?
2017. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindentol. Attol, hogy mondjuk enek oran az eneklesemert kicsufolnak, vagy mert nem tudok tanulasban ugy teljesiteni ahogy szeretnek. Meg van 2-3 lany akik mindenkit iranyitani akarnak vagy nemtudom es mivel en nem hagyom magam, mindig kibeszelnek, meg kitalalnak rolam dolgokat.
2017. szept. 13. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a gyökerekkel, gondolom fiatalok vagytok még
2017. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid a suliban? Vagy olyan emberek biztos akadnak, akikkel barátkozhatnál.

Ha ott ennyire rossz, a helyedben elgondolkodnék egy iskolaváltáson is, vagy ha esetleg nyolcadikos vagy, akkor jövőre irány a gimi. A tanuláson ne görcsölj, ha készülsz az órákra, ne legyen rossz érzésed, márpedig te szorgalmasnak tűnsz. Meg kicsit maximalistának is. Nem mindenki rázza ki a kisujjából a kitűnő bizonyítványt

, és ez nem baj! (Sőt, aki állandóan azzal dicsekszik, hogy mennyire nem tanult és mégis ötöst kap, az általában mégis készült.) A négyes már jó, így is hívják. Persze törekedni kell az ötösre és így sikerülhet is, de a négyessel is elégedettnek kell lenni, ha odatetted magad. Sőt, nekem van egy tantárgy, amiből tavaly egyszerűen csak hármas tudtam lenni, utáltam - cserébe viszont sok ötösöm lett és pár négyes. A jegy a tanárokon is múlik, de ha normálisan osztályoznak, akkor annak örülj :) Nem kifogásokat keresek neked. Tanulni fontos és Kell, de nem szabad túlgörcsölni. Persze vannak idegeskedős fajták (én is az vagyok, hasonló tüneteket produkálok mint te, csak komoly indokok nélkül), és jó lenne, ha keresnél valamit ami megnyugtat. Pl otthon tanuláshoz főzz egy teát, doga előtti szünetben hallgass nyugtató zenét (relaxing music), teszt előtt egyél meg egy szőlőcukrot, mert az növeli a teljesítményt. Ilyenekre gondolok, kísérletezz! Én firkálgatni szoktam, más kérdés, hogy ezt nem feltétlen honorálják :D

Az énekhang meg fejleszthető, talán nem is énekelsz rosszul. Ha megkérdezhetem, van alapja a félelmednek? Velem kémiafelelésen csinálták ezt régen, de aztán leálltak és a tanár sem feleltetett többet (inkább dogákat írtunk). Ne hidd, hogy a kiröhögést a tanár szó nélkül hagyja! Egyébként milyen az énektanár? Nálunk sok mindenkin röhögnek - de csak az "olyanok" és egymáson, mert tudják hogy ált. nincs jó hangjuk és direkt rájátszanak, poénra veszik az egészet.

Ne haragudj, hogy ilyen hosszú lett, remélem tudtam segíteni valamit!

2017. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, vannak barátaim. Nincs annyira oka, mert mindig 5-öst kapok, csak félek, és az ének tanár pedig nagyon komolyan veszi az éneket és azt utálom a legjobban, hogy az iskolában ő az egyetlen ének taná aki egyedül feleltet. És köszönöm a válaszodat.
2017. szept. 13. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Minél jobban izgatod magad annál gázabbul fogsz viselkedni, ha meg úgy mész be hogy semmi nem érdekel, s csak megpróbálod magad jól érezni, akkor meg a kisugárzásod sem lesz olyan amilyen.
2017. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkiben van egy kis szorongás. De ez csak egy iskola. Hidd el a jegyeken kívül más nem számít és nem is lesz jelentősége, ha kikerülsz abból az osztályból. De úgy látom, hogy túlzottan érdekel mások véleménye. Kibeszélnek? Kinevetnek a hátad mögött? Énekelned kell? Én rátennék két lapáttal és beszólnék a gyökereknek, "hogy szánalmas, hogy nincs más amiről beszélhetnétek" és tovább sétálnék mosolyogva. Mert tényleg szánalmasak. És nem akarlak elkeseríteni de ez még csak a suli. Én örülnék, ha megint suliba járhatnék. Mert ha annak vége, akkor jön az élet, ami szívatni fogsz amíg élsz! Kivéve ha bejön minden, mert akkor meg lubickolni fogsz és a gyökereket fogod kiröhögni, akik most kibeszélnek. Gondold el, ha te lennél az egyiknek a főnöke a jövőben. Szétszívathatnád! Hidd el, ez még nem a "PROBLÉMA". Öngyilkosságra meg ne is gondolj, mert ez nem ér annyit! De ha depressziós alkat vagy arra is van megoldás. Te döntöd el hogy éled meg, nem más. Ne engedd ki a gyeplőt a kezedből!
2017. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Akkorát röhögtem ezen a kérdésen, hogy az hihetetlen.

A gyerek aki valószínűleg általános iskolás, szeretne meghalni, hogy ne keljen suliba menni. Legendás ötleteid vannak. Bár eléggé aszociálisnak tűnsz. Osztálytársaid mindig kinevetnek? Nevess velük együtt. Nem kell őket komolyan venni.

2017. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!