Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Az életemben elég sok fájdalom ért és azt veszem észre hogy nagyon félek a fájdalomtól és attól hogy valaki bántani fog. Ez a félelem már olyan szintre jutott hogy az egyetemi órákra sem merek bejárni mert félek az emberek véleményétől. Érzem hogy muszáj lenne bejárnom órákra de mégis visszatart a félelem. Az egyik ismerősöm is hasonló problémákkal kuzd már hosszabb ideje mint én mégse multak el ezek a tunetek. Mit kéne csinálni hogy elmuljanak vagy legalább elviselhetőbbek legyenek ezek a dolgok? Nem igazán tudom hogy hogyan tudnék javitani a helyzeten.

2017. szept. 21. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérd szakember segítségét!
2017. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

meg kell erősödnöd, szembe kell nézned a félelmeiddel, nem egyszerű, de meg kell tenned

ki bántott és miért?

2017. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zenon ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna. Azt mondom, hogy nagyon erős elhatározással. De ez nem teljesen igaz. Egy külső ember kellene, aki kirángat ebből a mederből. Én a jövőtől félek, és attól, nem lesz soha jobb ennél. A válaszokat szívesen elfogadnám, de úgy érzem, nincs kitől. Ezért kell egy MEGFELELŐ külső személy.
2017. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember de egèsz èletemben èrdekelt, hogy milyen elvek alapján működik a pszihè. Ha adsz egy lehetősèget lehet, hogy tudok segíteni. Lehetsèges, hogy nem fog tetszeni amiket majd írok, de a változás sosem egyszerű. Privit ha èrdekel.
2017. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ingyen persze. Előző voltam.
2017. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem a kinézetem miatt szólnak meg nyakrafőre.nem tudok az utcára menni anélkül, hogy valaki ne vihogjon. Úgy oldottam meg, hogy szépen vettem egy nagy fejhallgatót, bömböltetem a kedvenc zenéimet, ha úgy van kedvem énekelek,és magasról szarok mindenkire.

Odáig is eljutottam mint te, de akkor rájöttem, az egész életem elbaszhatom vmi hülyeségért, ami semmit sem számít, ls lehet egy része paranoia.

2017. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!