Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindig én futok az emberek...

Mindig én futok az emberek után, hogy változzak?

Figyelt kérdés

Akármi van az életben, ha én egyszer megharagszom, vagy megbántanak, és nem engedek, akkor vége.

MINDENKI után én futok az életben, kivéve a szüleim után.

21 éves lány vagyok.

Eddig két párkapcsolatom volt, az utolsó most is tart. TOJIK a fejemre, pedig én mindent megadok, amit tudok. A környezetemben mindenki azt mondja, hogy túl jószívű vagyok, és túl "ártatlan". Kihasznál a mostani párom, ha jó vagyok neki elővesz, ha rossz, ott rúg belém, ahol tud.

Anno az exem is ez volt, csak ő sose akart velem találkozni.

A barátaim kihasználnak. Ha nem ugrok 0-24-ben, amikor baj van, hanyagolnak. Ha nekem kell valami, nem érdekli őket. Ha bajom van, letudják egy "majd megoldódik" mondattal, vagy azzal, hogy ne aggódj.

Világéletemben egyedül éreztem magamat, és most kezd kiteljesedni. Alapból pánikos vagyok, szorongok, és ez még nehezebbé teszi. A szüleimet is angyon ritkán tudom látni. A testvéreim tojnak rám, inkább én kedveskedek nekik.

Ha megmondom a magamét, egyedül maradok. Mit tegyek? Kezdem feladni.

ha új helyre megyek, nagyon nehezen fogadnak be. A pasik ha megtudják, hogy párom van, hagynak, a lányok meg nem akarnak velem barátkozni, hiába próbálom, inkább átvágnának meg röhögnek rajtam.

Ebből hogy lehet kijönni?

Kérlek adjatok tanácsot, mert már nagyon nehezen bírom.


2016. szept. 19. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi kenyszerit teged arra hogy masok utan fuss?
2016. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Ha megmondom a magamét, egyedül maradok." Így is egyedül vagy, nem veszed észre?
2016. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem bírom az egyedüllétet.

Szükségem van a környezetből megerősítésre, szeretetre.

Kiskorom óta az volt a "célom", hogy embereken segítsek az életben. Én úgy érzem, hogy a szeretetért élünk.

2016. szept. 19. 19:37
 4/11 A kérdező kommentje:

De észre veszem. De így legalább még beszélgetnek velem.

Ez a bajom.

Régen, kiskoromban a nyarakat végig úgy töltöttem, hogy néztem a 4 falat, mert nem volt egy barátom se, akivel elmehettem volna bárhova.

2016. szept. 19. 19:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor is meg akarsz valtozni ha vallalnod kell az egyedulletel jaro nehezsegeket?
2016. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen.

Ha önmagamért nem vagyok szerethető, akkor nem akarok azért jóban lenni mindenkivel, hogy én 100%-ot adjak bele, ők meg 20%-ot.

2016. szept. 19. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ha önmagamért nem vagyok szerethető, akkor nem akarok azért jóban lenni mindenkivel, hogy én 100%-ot adjak bele, ők meg 20%-ot."


Na de akkor miert nem valtoztal meg eddig? Mi kell neked ahoz tenyleg megvaltozz? :)

2016. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De most komolyan! Mit vártál? Hogy kitárt karral fogadják a jószándékodat? Figyelj akkor légy a magad ura. Ne tegyél másnak szívességet, ha alapból ő se tenne neked. Az emberek kegyetlenek. Leszarnak, ha nem tudsz bizonyítani. Amúgy jobb ha megszokod egy kicsit az egyedüllétet. Egyedül saját társaságod nem hazugság, míg a másoké az.
2016. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2016. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem keresel mást?


Vagy ha ennyire helyes fiú, hogy elviseled, hogy kihasznál, akkor végül is jól jársz. Te tudod, hogy mi kell neked. Ha nem érné meg neked hagyni, hogy kihasználjon, csak hogy vele lehess, akkor nyilván nem hagynád és mással lennél.


Tehát ez egy win-win.

2016. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!