Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is akinek nincsenek...

Van más is akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

régebben nagyon sokat eljártam de mára minden barátom szanaszét szóródott illetve van párjuk, vagy házasok.

Melóba is eléggé ciki hogy nem járok sehova ezért általában hazudok.


2017. szept. 23. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van. 17 éves vagyok, 3 hónap múlva 18 és senkim sincs. Nem járok sehova. Hétköznap iskola, amikor haza érek itthon ülök,fekszek, nyomkodom a telefont, nézem a plafont. Nagyon nyomja ez a lelkem. Nyitott vagyok, könnyen ismerkedek, általában nem vagyok visszahúzódó. A lányoknál se vagyok sehol...nehéz is úgy csajozni hogy nem járok sehova, és hogy nincs kivel elmenni bárhova is. Volt már hogy elmentem egyedül buliba, de ha visszagondolok minek? Semmi értelme nem volt. Egy két ismerősőmmel bedzélgettem és annyi.
2017. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok. De tulajdonképpen már teljesen hozzászoktam a magányhoz. Néha elgondolkodom azon, hogy jó lenne, ha lenne valaki, aki kedves megértő, lehet vele értelmesen beszélgetni stb.
2017. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, és egész jól elboldogulok nélkülük.
2017. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is, nem nagyon akarok barátkozni, jobb így.
2017. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelen! Én is bele szoktam már, mondjuk nekem sokszor hiányzik a társaság, de 3 év után már nem nehéz egyedül sem.
2017. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, több, mint 7 éve nincsenek barátaim...
2017. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!