Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyi serult no vagy lany van...

Annyi serult no vagy lany van itt. Nem segiteseget akarnak?

Figyelt kérdés

Altalaban olyanokra irok ra,akiknel nagy zur van.Ki fogjak lakoltatni,baromi ronda es mar x eves,veri az elettarsa stb,

En segiteni akarok.Sokszor felajanlom a segitdegemet,de fura,hogy mindig en leszek a gane a vegen.Legtobbszor azert mert nem lakom a kozelben vagy azert mert nem tetszettem keprol.

Az aki ongyilkos akar lenni,mert ronda annak miert nem jo 1 atlagos pasi?? :O


2017. szept. 24. 19:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

szóval te direkt a sérültekre utazol?

te nem segíteni akarsz nekik hanem kihasználni ahogy látom


én többeknek ajánlottam fel a segítségemet és el is fogadta a nagy többség és nem vártam el cserébe semmit, pedig sok helyzettel vissza lehetett volna élni...

tőled nem véletlen nem fogadják el a segítséget, te nem segíteni akarsz, hanem kihasználni őket!

2017. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Senkit se akarok ki hasznalni.

En is ember vagyok,miert baj az ha ismerkedni akarok?

2017. szept. 24. 19:46
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
mert te direkt a sérültekre "vadászol" és szerintem még úgy is tálalod a dolgot, hogy "te segíteni akarsz", de közben nem ez a szándékod...
2017. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Mert te nem akarsz/tudsz a saját súlycsoportodban érvényesülni, ezért a gyenge, sérült, védtelen, kihasznált, kétségbeesett, stb... embereket célzottan keresed és náluk akarsz bevágódni egy pozitív cselekedettel.


Ez az oldal eleve nem társkereső, sokan eléggé utálják hogy egy kiírt kérdés után rögtön bombázzák őket a privátokkal, miközben nem nyitottak erre. De még neked áll feljebb hogy egy zaklatott ember miért nem kíváncsi a nyomulásra.

2017. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Te nem segíteni akarsz, hanem szánalmas módon kihasználni, hogy valakinek problémája van és rájuk akaszkodni, mert normális módon nem találsz csajt. Undorító vagy.
2017. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Segiteni akarok mit nem lehet ezen erteni.Mit nyernek azzal,ha be csapnek egy serult csajt???
2017. szept. 24. 19:50
 7/24 A kérdező kommentje:
Megjottek a kis net huszarok :) rajta had habozzon a szatok!!
2017. szept. 24. 19:51
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Annak segíts aki ezt külön kéri, és akkor rögtön kevesebb félreértés fog történni. Minden más esetben elég csak a kérdés alá válaszolni.
2017. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Koszi 8as a valaszod!
2017. szept. 24. 19:52
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem vágod, hogy a "megszabadítalak az élettársadtól, ha jársz velem" nem segítség, hanem gyakorlatilag prostitúcióra próbálod rávenni őket?
2017. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!