Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért szeretnék ilyen barátot?

Miért szeretnék ilyen barátot?

Figyelt kérdés

Nincsenek normális emberi kapcsolataim, vagdosom magam, és olyan barátot szeretnék aki szintén vagdossa magát és elfogad engem. Le akarok erről szokni, de olyan mint a drog, egyre több és több kell, nem tudok leállni vele.

Eddig még nem vette észre senki hogy ezt csinálom, de azért félek. Nem akarok öngyilkos lenni, de a vágások lenyugtatnak. Megnyugtatnak, békével töltenek el.

És olyan barátot szeretnék talàlni aki olyan mint én.



2017. szept. 25. 16:07
 1/10 A kérdező kommentje:
15/L
2017. szept. 25. 16:08
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
phiszhologus jó barátod lenne
2017. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkáb pszichiáter
2017. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen barát csupán illúzió: ketten zuhantok a szakadékba, és egymástól remélitek, hogy meg tudjátok tartani egymást. Szerintem előbb egy szakembert keress fel, aki megértetően viszonyul a helyzethez, és veled is megérteti a mögöttes okát, ami feltehetőleg (de én nem vagyok szakember, és nem is ismerlek, így nem lehetek biztos semmiben) onnan ered, hogy a felgyülemlett stresszt és agressziót az önpusztításban tanultad meg levezetni.
2017. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg szakember kellene neked, nem lehetetlen, hogy borderline, vagy valami hasonló problémád van. Az meg magától nem lesz jobb.
2017. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most ez tűnik az egyetlen megoldásnak, de egyáltalán nincs rendben. Ha olyasvalakit találnál, aki ezt helyénvalónak tartaná, az csak rontana a helyzeten. Nem kell magadnak fájdalmat okoznod ahhoz, hogy megnyugodj, mert ez marhára nem egészséges (sem testileg, sem szellemileg). A többi válaszoló nem mond hülyeséget, esetleg érdemes lenne felkeresni egy pszichológust. Ez nem azt jelenti, hogy elment az eszed, vagy menthetetlenül beteges vagy - szimplán nem ártana némi segítséget kérni. Mert te is tudod, hogy ez az állapot nincs rendben.
2017. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazán nem szeretnélek megbántani, de amint kiderül rólad, illetve meglátják rajtad a vágások nyomait, szerintem a többség eltávolodna tőled...
2017. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne akar olyan lenni, aki magát marcangolja, mi abban az öröm? Miért akarsz még egy ugyan ilyen önmarcangoló, gyenge embert, közösen zuhannátok a mélybe. Tanuld meg elfogadni mindent amit elszenvedtél, szembenézni a hibáiddal, elfogadni, hogy tévedhetsz, majd tovább lépni, integetni ennek a gyenge lénynek és legyél ember, aki tanul, elfogad, megbékél. Majd találj egy jó embert, olyat amilyenné Te is válsz, ha teszel érte, majd emeljétek fel egymást.
2017. szept. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tessék itt vagyok :D
2017. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia 15/F
2017. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!